Wpis z mikrobloga

O 10:30 skończyłem pracę w OKW jako wiceprzewodniczący jednej z komisji w Warszawie zdając protokoły i zaplombowane worki z głosami do depozytu wyborczego. Frekwencja 85%. Po raz pierwszy jestem dumny z tego narodu, że nie olał sprawy. Jest nadzieja mirki ()

#wybory #warszawa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wsxedcrfv:

OKW


Ledwo Tusk wrócił do władzy i już przywrócenie do życia Sztabu Generalnego Wehrmachtu. Patrz Bożenko, jeszcze tylko Wszystkich Świętych, święta, Nowy Rok, WOŚP, wskrzeszenie Hitlera i znowu wielkanoc.
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: i zmienili partię socjalistów katolickich na socjalistów ateistycznych. Może będzie bardziej legalna aborcja, za to rozdawnictwo i inflacja dalej w kosmos.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel_je: u mnie w urzedzie okazalo sie ze nie mielismy dwoch parafek w protokole i musielismy wraz z przewodniczacym sciagnac dwoch czlonkow by podpisali protokoly. Pozniej zajelo to maks 20 min - karty do depozytu, zdanie materialow biurowych i do domu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@pawel_je: imho po prostu lokalne OKW wiedziały jaka jest stawka tych wyborów i wszystkim zależało na tym, żeby głosy były policzone prawidłowo a protokoły nieskazitelne, żeby PIS nie miał się do czego przyczepić żeby podważyć wyniki wyborów. Stąd każdy podpis sprawdzany był 10 razy a nieścisłości w protokole wymagały dokładnego wyjaśnienia i akceptacji przez wyższą instancję. Jak dla mnie to dochowanie tej staranności to wyraz powagi głosowania a nie niekompetencji
  • Odpowiedz
@Wsxedcrfv: byłem wielokrotnie na wyborach jako przewodniczący i parafki są zawsze sprawdzane na każdym protokole, trzeba było zrobić co trzeba i wrocic za 15 minut xd tu wolałem być z-ca bo spodziewałem sięogromnych kolejek jak zawsze w urzędzie ale #!$%@?, jako przewodniczący jest najlepiej bo dużo rzeczy zrobiłbym szybciej ale już nie chciałem się #!$%@?ć. U mnie następne w grudniu do rad dzielnicy i później marzec na prezydenta miasta. Easy
  • Odpowiedz