Wpis z mikrobloga

@N3ro20 Wydaje mi się, że jest jedna rzecz która trochę temu będzie zapobiegać -PiS pomimo całej energii, praniu mózgów przez 8 lat itd itp, właśnie spadł ze stołka. Innymi słowy PO musi mieć świadomość, że ludzie są coraz bardziej świadomi (frekwencja) i nie będą dawali się już tak łatwo dymać. Jak będą niegrzeczni to po 4 latach out.
@OCIEBATON: kto normalny słucha opinii wykopków? Pośmiać się, przeczytać jakaś ciekawostkę, poznać inny punkt widzenia - owszem. Ale podejmować na tej podstawie jakieś decyzje albo oceniać dokonane? XD

Przypominam że ludzie tutaj z pasją śledzą tajgera bonzo, kononowicza nie mówiąc o tych wszystkich patoinflu, ręki bys im k#rwa nie podał w prawdziwym życiu, a będziesz się przejmował co twierdzą na temat twojego wyboru xd
@OCIEBATON mnie też to zawsze śmieszy. Tak, za PO było gorzej, bo Polska była krajem słabym gospodarczo, ale nabierała dobrego tempa rozwoju i była rządzona nienajgorzej. Nawet gdyby władze wtedy przejęły małpy, to kraj by się rozwijał. Wiadomo, że afery też były, ale nie na taką skalę i tak bezczelne złodziejstwo nie przechodziło, bo władza bała się mediów, a teraz każdego mogą zaszczuć.
@N3ro20: tak ale oni byli nastawieni gospodarczo na lata do przodu i oszczędzanie rządu ( bo to było potrzebne ) nie podobało się ludziom , w mojej gminie był burmistrz który rządził kilkanaście lat przed wyborami uzbierał w kasie malej gminy ponad 30 milionów oszczędności i wygral babsztyl który głośno krzyczał że jak to można trzymać pieniądze w skarpecie , przez ostatnie 4 lata kasę przejeb@la i nadchodzą wybory a w