Wpis z mikrobloga

@N3ro20: Różnic wielkich nie widzę, wielu osobom zaciera się pamięć bo minęło kilka lat, afer było pełno, zmień sobie daty w Google lub przejrzyj wykop, narzekanie było jeszcze gorsze niż obecnie, a przekrętów nawet więcej, do tego PO walczyło z inflacją w sposób skutkujacy dużym bezrobociem (krzywa Philipsa), do tego zarobki były niskie, nie bez powodu Duda jechał na haśle Polska w ruinie. Słyszałeś o filmie Sekielskiego? To obejrzyj wywiad z
@OCIEBATON jak rządziło po to akurat wchodziłem na rynek pracy. Nie zapomnę jak miesięcznie wychodziłem z hajsem na zero, a te ku*wy z po jeszcze doje*ały dodatkowy podatek na paliwo. Ale tak pięknie pie*dolili, że nie podniosą podatków. A tak poza tym to ebać pis
Jacyś 18 letni gówniarze na wykopie mi mówią że głosując na PO wybrałem znowu bandę czworga XD


#!$%@? dzieciaku jak PO rządzili to prosiłeś mamę o 2 zł na picie (pewnie nadal to robisz)


@OCIEBATON:

Mamy dwóch liderów

- Jeden wywodzi się z z partii o nazwie Kongres Liberalno-Demokratyczny, która dostawała miliony marek pożyczek
- Drugi - jawnie w sejmie mówi się ze to były współpracownik służb niemieckich STASI. W dodatku
@mmmzzz: Władza bała sie mediów ? władza była wtedy z mediami za pan brat. Pamiętacie jak Kasia Tusk była modową influencerką sponsorowana i promowana przez Gazetę Wyborczą ? Jak Tusk wybył do Brukseli to i Kasi Tusk zabrakło w Wyborczej :)
Ciekawe czy pojawi się znowu :)