Wpis z mikrobloga

@N3ro20 tak na poważnie, jest prosty sposób, żeby w tym kraju żyło się lepiej i lepsza kasę się zarabiało: wystarczy stworzyć bardziej przejrzyste prawo i mniej gnoić obywateli, a Polacy sobie sami poradzą.
PiS przekroczyło pewną granicę,


@N3ro20: I dlatego przegrali wybory. Pis przegralo wybory bo ludzie byli zwyczajnie #!$%@?. Nowy rząd zdaje sobie z tego sprawe. Jak #!$%@? obywateli, przegrasz wybory. Nawet jesli pchasz niezliczone srodki w propagande ze spolek skarbu panstaw. Polacy ponownie zdali egzamin jako spoleczenstwo, powinnismy sie z tego cieszyc.
Jacyś 18 letni gówniarze na wykopie mi mówią że głosując na PO wybrałem znowu bandę czworga XD


@OCIEBATON: Polska i tak rządzona jest przez stetryczałych emerytów więc o co ból dupy?
Twoi koledzy z młodzieżówki KOD już nam zapewnią kredyt 0% i 800+ na dzień dziecka, więc ekonomicznie identyko.
my już nie wrócimy do tego, co było za rządów PO. PiS przekroczyło pewną granicę, pokazało innym partiom, że można tak bezczelnie rządzić


@N3ro20: Jeszcze nie zaczeli krasc, a juz ich tlumaczycie. Przed samymi soba tlumaczycie, zeby dysonansu po swoim wyborze nie dostac.
teraz to trzeba prosić o 4 zł


@tgb: najlepsze, że nawet nie. Za PO kupowałem półlitrowe napoje gazowane za 2,50 zł. Dzisiaj te same napoje są za 5 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mariaci: Poczytaj kto uczestniczył w rozmowach w magdalence, m.in. Lech Kaczyński. Tuska jakoś nie widzę na liście... moze ślepy już jestem
@N3ro20 z drugiej strony PiS potrzebował 8 lat prania mózgów, wymiany ludzi w spółkach skarbu państwa, pełnej kontroli nad prokuratura, korupcji dziesiątek albo i setek osób i całkowity brak skrupułów i dużo betonowego elektoratu, a do tego prezydenta co wszystko podpisywał, nawet że złamaniem prawa by robić to co robią, a i tak im się wszystko nie udało.

Nowy rząd nie będzie miał tego wszystkiego. Połowę czasu spędzi wywalając tych wszystkich obsadzonych