Wpis z mikrobloga

PiS przekroczyło pewną granicę, pokazało innym partiom, że można tak bezczelnie rządzić. PO te ponad 8 lat temu, nie dlatego byli porządniejsi bo cechowała ich większa moralność, a dlatego że się bali konsekwencji.

Nie oszukujmy się, gospodarczo to już nie wrócimy do tego, co było kiedyś. No bo skoro „oni” mogli to czemu „my” mamy być gorsi?


@N3ro20: @tgb @OCIEBATON dzień po wyborach i zaczyna się usprawiedliwianie potencjalnie #!$%@? rządów. Szybko
Jacyś 18 letni gówniarze na wykopie mi mówią że głosując na PO wybrałem znowu bandę czworga XD


#!$%@? dzieciaku jak PO rządzili to prosiłeś mamę o 2 zł na picie (pewnie nadal to robisz)


@OCIEBATON: śmieszne te polaki co się cieszą z odsunięcia Kaczora i powrotu Donalda, a ja pamiętam bardzo dobrze jak się polaki cieszyły z sytuacji odwrotnej całkiem niedawno w sumie i wiem że polaki się będą cieszyć za
@N3ro20: Jakość wyborców jest trochę inna w przypadku pis i po. Po pierwsze pis ma swój elektorat, który jest w zasadzie stabilny, po natomiast takiego elektoratu nie ma, wiele głosów na nich to w rzeczywistości głosy przeciw pisowi. Po drugie elektorat po ma duże oczekiwania co do praworządności, wystarczy, że się #!$%@?ą i po prostu nie pójdą na następne wybory i po traci władzę. Po trzecie ewentualny rząd będzie koalicyjny, a
@dlugi-gr: Mieli wyzsze standardy i nadal mają bo maja bardziej swiadomych wyborców. PiS mógł robić to co robił bo jego elektorat to w większości niepismienni idioci z wioch zabitych dechami, takim to mozesz na wycieraczke nasrać wsadzić w to flage niemiec i powiedzieć, że to Tusk.
#!$%@? dzieciaku jak PO rządzili to prosiłeś mamę o 2 zł na picie (pewnie nadal to robisz)


@OCIEBATON: I właśnie dlatego nie chcę głosować na tych emerytów.
@OCIEBATON Po za swoich rządów pokazywało, że można kręcić bez większych konsekwencji kręcić lody na boku. Ale teraz po tym jak PiSuary leciały w #!$%@? nie licząc się z niczym i oczywiście bezkarnie to czeka na teraz jazda bez trzymanki. Aczkolwiek mam nadzieję że się mylę. Tusk wsumie chyba już jest dochapany i może będzie chciał zrobić coś dobrego dla kraju
@OCIEBATON rządy PO to był najlepszy czas dla Polski po 89. Ogromny rozwój, współpraca z UE, silna pozycja na arenie międzynarodowej.

Ale bez sensu to tłumaczyć botom szmateckiego czy innej pisowskiej hołocie, karmionej goebbelsowską propagandą z tvpis.
@OCIEBATON: niestety, jesteś w błędzie. Mało tego, ten 18-letni dzieciak ma rację, wnioski wysnuj sam. Mówi ci to ktoś, kto pamięta komunę i wszystkie wybory od tamtych czasów, i te 2 złote na picie daje własnym dzieciom....