Wpis z mikrobloga

  • 166
@kinson: Niestety znam ludzi starszych ode mnie ('93) którzy płacą za oglądanie tego gówna, jeszcze się z tego cieszą, ale oni w sumie to tak nie na poważnie oglądają, ale jednak oglądają i się podniecają "dymami". Niby myślisz że po studiach, z dobrą biurową pracą, ale pewne rzeczy w ludziach się nie zmieniają.
  • Odpowiedz
  • 12
@error666: Ależ ja się nie #!$%@?, nie podchodzę i nie mówię: "ej co Ty robisz, nie rób tego". Wyrażam swoje zdanie.
Niestety jednak zwiększona oglądalność = zwiększona popularyzacja takich zachowań. Normalizacja i podziwianie przemocy to problem społeczny. Dotyka to zwłaszcza osoby młode które chłoną takie coś jak gąbka.

To nie walczące ze sobą Transformersy i Decepticony że jest się w stanie rozróżnić fikcję od rzeczywistości, tylko prawdziwi ludzie. Nie było
  • Odpowiedz
@error666: Dodam jeszcze że w rzeczywistości Wykopu mechanizm czarnej listy i kultura tagowania powinny być usprawnione. Wtedy może nie "#!$%@?łbym się do ludzi którzy spędzają czas w taki sposób jaki im odpowiada i gadają o czym chcą", ale to technikalia.
  • Odpowiedz
@kinson też tego nie oglądam ale bardziej irytujący są dla mnie ludzie waflujący sie do tego jak to oni tym gardzą, nie wiedzą kto tam jest kim itd. Zawsze kojarzy mi sie to z tym jak w baldur's gate kliknąłeś na npc szlachcica a on wygłaszał to "nie podchodz prostaku!" xD
  • Odpowiedz
@kinson: Gdyby to jeszcze było coś czego "dziadki nie rozumieją", ale te polskie jutuby, patostrimy, hotele to przecież stare przebrzmiałe formaty - pranki i reality showy...
Ja nie wiem co dzieciarnia w tym widzi.
  • Odpowiedz