Wpis z mikrobloga

Potrzebuje opinii facetów i najlepiej 25+
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie, mając same " trupy" w szafie? Generalnie ja i moje życie tak wygląda, że chyba najtwardszy by #!$%@?ł.
Mam 32 lata, niska, mało atrakcyjna dziewczyna ( taka nie wylaszczona, byle jaka szara myszka)
Pracuje od lat z ojcem, mały biznes, powiedzmy warzywniak, żenująca praca, staram się teraz rozwijać w coś bardziej szlachetnego. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).
Niestety nie mam wyksztalcenia - próbuje to teraz nadgonić ( robię szkołe, ucze sie języka). Jak byłam młoda miałam poteżną depresje z lękami i sobie nie radziłam ( tak miałam w domu niewesoło).
W tym roku okazalo się, że mam ChAD ( kropka nad i i gwóźdz do trumny ), częśc facetów nie wie co to jest, ale pierwsze opowieści na forum mogą spowodowac szybki odwrót, u mnie jak na razie nie było ciężkiego przebiegu. Długie lata próbowałam wyprostować siebie i swoje życie, a potem kogoś szukac, jednak wpadałam coraz głębiej w szambo.
Najważniejsze, że nie mam doświadczenia dłuższego zwiazku - coś tam próbowałam mając lat 22,24 i to w zasadzie wszystko. Teraz całe dnie siedzę w problemach - nigdy nawet nie byłam na normalnych wakacjach, mam dość takiego, samotnego życia. Brakuje bratniej duszy.
Tak, jestem zdesperowana. Zastanawiam się czy próbować, zaraz będę starą babą.

#tinder #zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc
  • 132
@Ana77: Podałaś opis normalnej kobiety, serio, nawet sobie nie wyobrażasz jak nasrane we łbie potrafią mieć niektóre laski.
Nie masz mega sukcesów w życiu, ale to i tak o niebo lepsze niż zjeb*na przeszłość, którą się może poszczycić wiele samotnych kobiet
@Ana77: Wykop wg mnie jest specyficznym miejscem, gdzie w tematach jak związki czy postrzeganie kobiet, najchętniej i najwięcej udzielają się kolesie pewnego typu będącego tu nadreprezentowanym.

To często młodzi ludzie, którzy opisują własne fantazje i często błędne wyobrażenia o tym jak jest i co będzie, które podbijają sobie siedząc w "echo chamber" z im podobnymi.

Inną dużo udzielającą się grupą są już nie tacy młodzi mężczyźni sfrustrowani życiem i przelewający własne
@AnonimoweLwiatko: Nie pisz do niej, bo ona chce ciągle księcia z bajki i najlepiej żeby był jeszcze przystojny. Ona tego pragnie w podświadomości dlatego jest sama. Koleś na jej poziomie nie jest przez nią traktowany nawet w kategorii człowieka. Ewentualnie szuka tutaj jakiegoś prawicza 30letniego programisty 20k.
@Nowystaryziel: Co miałem to napisałem. Dziwi mnie, że są tutaj faceci którzy po zapoznaniu się z opisem OPki (choroba dwubiegunowa, niska atrakcyjność postrzegana przez nią więc możliwa nadwaga i kompleksy, brak widocznej determinacji do poprawienia swojej sytuacji (ktoś pisał, że OPka pisała podobny wpis pół roku temu, a jednak nie wspomniała o tym, że jest w trakcie terapii lub jest już z nią znacznie lepiej, że schudła już X kilo etc.)
@Ana77: zakłądaj tindera, baddo randki fb, bedzie tam sporo szamba ale znajdziesz tez i fajnego mirosława ale trzeba się uzbroić w cierpliwość, i przesiać 80% typa, masz tu tg do randkowania, tu też możesz trafić na kogoś fajnego
Masz dwa minusy - wiek i wygląd.

@albo_wutka_albo_buk: @Ana77: patrząc po znajomych i ogólnie sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wygląd i wiek też nie ma żadnego znaczenia jesli się nad nim człowiek nie użala. 32 to nadal normalny wiek. Są normalni faceci/kobiety i wchodzą w związki, tak po prostu. Dlatego zwyczajnie się trochę ogarnij i próbuj, prawie nikt z dnia na dzień normalnego partnera jeszcze
@Ana77: to i tak masz większe szanse na związek niż przeciętny mirek, a brak doświadczenia w relacjach w pewnym wieku dyskwalifikuje tylko niebieskich, co wie każda różowa która już w związku była.
Ale jak chcesz kogoś poznać musisz wysyłać sygnały zainteresowania, bo samo się nie zrobi, małe szanse masz na to że magicznie podejdzie do Ciebie Twoja druga połówka i zagada.
Ode mnie powodzenia, jeśli tylko chcesz to na pewno się
@Ana77: zadbaj o swój wygląd pójdź na silownie, maluj się, ubieraj się ładniej (poza praca) a na pewno nie jeden normalny chlop się nawinie.

Facetów nie interesuje to, że Ty w warzywniaku robisz, choć podjęcie nauki w nowym kierunku bardzo szanuje :)
@albo_wutka_albo_buk:

Żaden normalny facet nie patrzy na takie rzeczy, jak wykształcenie, zarobki, sytuacja życiowa u kobiety


Nie no, jasne. Skoro ja się musiałem natrudzić w życiu, żeby się wykształcić i osiągnąć coś w swoim fachu, to na pewno nie będę patrzył na to, czy druga osoba jest ambitna, a nie czy jej ambicje kończą się na pracy w Żabce (to nie przytyk do OPki).
@Ana77 zarabiasz, masz jakies pasje i wygladasz spoko to kogos mozesz znalezc, ja poznalem swoja majac 30+ i wcale nie szukalem 21. Suczki ( ͡º ͜ʖ͡º) takze spokojnie, daj sobie szanse