Wpis z mikrobloga

Potrzebuje opinii facetów i najlepiej 25+
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie, mając same " trupy" w szafie? Generalnie ja i moje życie tak wygląda, że chyba najtwardszy by #!$%@?ł.
Mam 32 lata, niska, mało atrakcyjna dziewczyna ( taka nie wylaszczona, byle jaka szara myszka)
Pracuje od lat z ojcem, mały biznes, powiedzmy warzywniak, żenująca praca, staram się teraz rozwijać w coś bardziej szlachetnego. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).
Niestety nie mam wyksztalcenia - próbuje to teraz nadgonić ( robię szkołe, ucze sie języka). Jak byłam młoda miałam poteżną depresje z lękami i sobie nie radziłam ( tak miałam w domu niewesoło).
W tym roku okazalo się, że mam ChAD ( kropka nad i i gwóźdz do trumny ), częśc facetów nie wie co to jest, ale pierwsze opowieści na forum mogą spowodowac szybki odwrót, u mnie jak na razie nie było ciężkiego przebiegu. Długie lata próbowałam wyprostować siebie i swoje życie, a potem kogoś szukac, jednak wpadałam coraz głębiej w szambo.
Najważniejsze, że nie mam doświadczenia dłuższego zwiazku - coś tam próbowałam mając lat 22,24 i to w zasadzie wszystko. Teraz całe dnie siedzę w problemach - nigdy nawet nie byłam na normalnych wakacjach, mam dość takiego, samotnego życia. Brakuje bratniej duszy.
Tak, jestem zdesperowana. Zastanawiam się czy próbować, zaraz będę starą babą.

#tinder #zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc
  • 132
@Ana77

Po pierwsze musisz sobie uświadomić jedną rzecz. Już jesteś starą babą i będziesz tylko w odwrocie, 10-15 lat młodsze koleżanki mają nad Tobą przewagę bo tak.

Masz dwa minusy - wiek i wygląd.

Żaden normalny facet nie patrzy na takie rzeczy, jak wykształcenie, zarobki, sytuacja życiowa u kobiety, więc tym się nie przejmuj. Brak szlajania się, małe doświadczenie (p0lki w Twoim wieku kur**iły się z facetami liczonymi w setkach) to Twoje
@Ana77: https://www.youtube.com/watch?v=lL13EeEhgag
Wygląd + osobowość.

Praca nie ma żadnego znaczenia jak te dwie rzeczy są ogarnięte. Samo to, że pracujesz w normalnej robocie jest lepiej traktowane niż puszczanie się, sponsoring, only fansy, bogaci rodzice.

Problemy z psychiką znikną jak przerobisz wszystko ze sobą (albo psychologiem ale nie wiesz nigdy na kogo trafisz i jaka będzie skuteczność + to kosztuje), będziesz ze sobą szczera, zaakceptujesz swoje wady, rzeczywistość, zrozumiesz związek przyczynowo-skutkowy swojej
@Ana77: Moja opinia jest taka, że po takim "wyznaniu" raczej nie szukałbym na wykopie xD (nie napiszę tu dlaczego, bo sępy się zlecą)
Na Twoim miejscu nie wrzucałbym sobie na głowę tego wszystkiego co napisałaś, społeczeństwo jest pełne ludzi w różnym wieku, stanie zdrowia itp. Nie przykładaj do tego takiej wagi to i desperacja nie będzie tak mocno widoczna. Wszystko o czym napisałaś jest istotne i musisz to przekazać poznanej osobie
  • 2
@AnonimoweLwiatko: Ani wygląd ani osobowość. Jestem nudna, zresztą lata samotnosci i depresji zrobiły swoje. Pracuje 7 dni w tygodniu, wracam do domu, w pośpiechu sprzątam, gotuje, zajmuje sie babcią. Slucham podcastów o polityce czy historii i kłóce sie na wykopie.
Jeszcze jeden trup: Czym sie interesujesz? Polityką.
Niby ludzie mówią, że jestem sympatyczna i można ze mna pogadać, ale to sa ludzie dużo starsi.
@came_a_lot Na wykopie nie szukam, spokojnie.

Te
@Ana77: No ale napisałem Ci. Albo robisz coś żeby poprawić to co masz aktualnie i zwiększasz swoje szanse na znalezienie partnera z którego będziesz zadowolona albo obniżasz oczekiwania i szukasz kogoś na podobnym poziomie atrakcyjności.

Powiedzmy, że mógłby to być sympatyczny, łysiejący, średniego wzrostu 40 latek, z brzuszkiem, pracujący choćby jako monter instalacji elektrycznych w zamkniętych pomieszczeniach który lubi po pracy walnąć browarka przy telewizorku i czasem wyjść z kumplami do