Wpis z mikrobloga

Potrzebuje opinii facetów i najlepiej 25+
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie, mając same " trupy" w szafie? Generalnie ja i moje życie tak wygląda, że chyba najtwardszy by #!$%@?ł.
Mam 32 lata, niska, mało atrakcyjna dziewczyna ( taka nie wylaszczona, byle jaka szara myszka)
Pracuje od lat z ojcem, mały biznes, powiedzmy warzywniak, żenująca praca, staram się teraz rozwijać w coś bardziej szlachetnego. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).
Niestety nie mam wyksztalcenia - próbuje to teraz nadgonić ( robię szkołe, ucze sie języka). Jak byłam młoda miałam poteżną depresje z lękami i sobie nie radziłam ( tak miałam w domu niewesoło).
W tym roku okazalo się, że mam ChAD ( kropka nad i i gwóźdz do trumny ), częśc facetów nie wie co to jest, ale pierwsze opowieści na forum mogą spowodowac szybki odwrót, u mnie jak na razie nie było ciężkiego przebiegu. Długie lata próbowałam wyprostować siebie i swoje życie, a potem kogoś szukac, jednak wpadałam coraz głębiej w szambo.
Najważniejsze, że nie mam doświadczenia dłuższego zwiazku - coś tam próbowałam mając lat 22,24 i to w zasadzie wszystko. Teraz całe dnie siedzę w problemach - nigdy nawet nie byłam na normalnych wakacjach, mam dość takiego, samotnego życia. Brakuje bratniej duszy.
Tak, jestem zdesperowana. Zastanawiam się czy próbować, zaraz będę starą babą.

#tinder #zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc
  • 132
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster: Ale ty się kłócisz o najbardziej podstawowe reguły. Im facet jest starszy, oczywiście póki zachowuje atrakcyjność, tym młodszej szuka. W gimnazjum, liceum obracamy się wśród rówieśników i różnice na ogół nie są większe niż 1 rok. Na studiach jest wolna amerykanka, bo potrafię sobie wyobrazić studentkę 5 roku z kotem. A później zaczyna się zarabianie pieniędzy i potrzeba pieniędzy. Starsi faceci mają ich z reguły więcej, więc dobrze wyglądający, bogaty
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Czy ja powiedziałem, że są ładniejsi? Mówię o atrakcyjności matrymonialnej. Poza tym w wieku 30 lat ktoś może mieć za pasem 10 lat ćwiczeń fizycznych, w wieku 20 lat może dopiero zaczynać ćwiczyć. W wieku 30 lat może mieć doświadczenie w związkach i być dobry w łóżku, w wieku 20 lat może spał albo nie spał ze swoją dziewczyną. W wieku 20 lat dorabia po szkole w pizzerii, w wieku
  • Odpowiedz
@Ana77: Nie ma hańbiącej pracy :) Zadbaj o siebie . Nie staraj się na siłę. Wakacje ? Dlaczego nie możesz pojechać gdzieś sama ? Wyrwać się na wekend ?
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: a ma siedzieć w czterech ścianach ? Nawet aby się odciąć od tego wszystkiego czego nie lubi.Pieprzona monotonia zabija ludzi.Nawet może samo planowanie wypadu gdzieś tam może być celem. Też się musi przekonać że od razu nie muszą to być Hawaje. Może to też pomoże jej się otworzyć na ludzi ?Hobby ? Nie jestem psychologiem. Tylko dziewczyna musi zdać sobie sprawę że wiele związków , małżeństw to jest fikcja ,
  • Odpowiedz
@Ana77: szukajcie a znajdziecie. Co masz innego do roboty. Choćbyś za 20 lat kogoś w końcu znalazła to nawet ten jeden dzień normalnej szczęśliwej relacji był wart czekania całego życia w #!$%@?. Tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość i pogodę ducha żeby się nie utopić w mentalnym szambie. Powodzonka
  • Odpowiedz