Wpis z mikrobloga

Potrzebuje opinii facetów i najlepiej 25+
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie, mając same " trupy" w szafie? Generalnie ja i moje życie tak wygląda, że chyba najtwardszy by #!$%@?ł.
Mam 32 lata, niska, mało atrakcyjna dziewczyna ( taka nie wylaszczona, byle jaka szara myszka)
Pracuje od lat z ojcem, mały biznes, powiedzmy warzywniak, żenująca praca, staram się teraz rozwijać w coś bardziej szlachetnego. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).
Niestety nie mam wyksztalcenia - próbuje to teraz nadgonić ( robię szkołe, ucze sie języka). Jak byłam młoda miałam poteżną depresje z lękami i sobie nie radziłam ( tak miałam w domu niewesoło).
W tym roku okazalo się, że mam ChAD ( kropka nad i i gwóźdz do trumny ), częśc facetów nie wie co to jest, ale pierwsze opowieści na forum mogą spowodowac szybki odwrót, u mnie jak na razie nie było ciężkiego przebiegu. Długie lata próbowałam wyprostować siebie i swoje życie, a potem kogoś szukac, jednak wpadałam coraz głębiej w szambo.
Najważniejsze, że nie mam doświadczenia dłuższego zwiazku - coś tam próbowałam mając lat 22,24 i to w zasadzie wszystko. Teraz całe dnie siedzę w problemach - nigdy nawet nie byłam na normalnych wakacjach, mam dość takiego, samotnego życia. Brakuje bratniej duszy.
Tak, jestem zdesperowana. Zastanawiam się czy próbować, zaraz będę starą babą.

#tinder #zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc
  • 132
  • Odpowiedz
@Ana77: Masz 32 lata, 40 latek nie jest od Ciebie dużo starszy. Ty nie leżysz na kanapie z piwem, on nie zajmuje się chorą babcią, ma swoje mieszkanie i nie ma stanów lękowych, wręcz przeciwnie, dobrze się dogaduje z prostymi ludźmi i jest sympatyczny.
  • Odpowiedz
@Ana77

@albo_wutka_albo_buk: Typowy, wykopowy ogląd swiata. Patrze po kolezankach i tego wszystkiego nie widze. Po 30 bez trudu znajduja facetów w swoim wieku.


To po ch*j pytasz o zdanie jak i tak wiesz lepiej XDD

Mirek @AnonimoweLwiatko dobrze Ci radzi. Szukaj starszego. Dużo.

Ja Ci mówię z perspektywy faceta po 30 - poprostu jssteś już w wieku w którym przegrywasz.

Żaden ogarnięty facet po 30 nie patrzy na rowiesniczki. Po 25rż
  • Odpowiedz
@Ana77: Boze ludzie nauczcie sie, ze jest roznica w strategiach matrymonialnych miedzy mezczyznami i kobietami, to bedziecie mniej sfrustrowani.

Jak mezczyzni lubia szczuple i niskie kobiety, tak kobiety nie lubia szczuplych i niskich mezczyzn. Tak jak mezczyzna byby dumny gdyby dostal dm od kobiety, tak kobiety maja ich od cholery i wiekszosc traktuja jak creepow.

To, ze Ty pewnie postrzegasz mezczyzn z dobra praca i formalnymi kwalifikacjami jako atrybuty, tak mezczyzni
  • Odpowiedz
@Ana77: 32 lata i tag tinder?
32 to w sam raz na ogarnięcie gościa co ma 30-40.

Pracuje 7 dni w tygodniu, wracam do domu, w pośpiechu sprzątam, gotuje, zajmuje sie babcią. Slucham podcastów o polityce czy historii i kłóce sie na wykopie.

No, zapewne duża cześć świata tak ma - no może nie kłuci się na wykopie :)

Tak czy inaczej - ogarnij się @albo_wutka_albo_buk już dobrze pisał...

Możesz zrobić
  • Odpowiedz
@Ana77: Nie rozumiem Cię. Lepiej nie będzie. Tracisz to co jest najważniejsze dla faceta w kobiecie - młodość. Nie nadrabiasz tego urodą, osobowością ani nawet edukacją i dobrze płatną pracą (tutaj mogłabyś się załapać na jakiegoś atrakcyjniejszego bumelanta).

Kobiety chętnie wiążą się ze starszymi bo mają zwykle :
- własne mieszkanie,
- doświadczenie i związki za sobą więc jest większa szansa, że już głupoty im nie w głowie,
- dobrą pracę
  • Odpowiedz
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie


@Ana77: I już tutaj mogę Ci odpowiedzieć od razu - nie radziłbym. I nie chodzi mi o to, co sama prezentujesz, a raczej o to, kto będzie do Ciebie pisał. Na dzień dobry jakieś 70% typów będzie tylko zainteresowanych łóżkiem, a kolejne 20% będzie miało taki sam cel, tylko będą to mniej lub bardziej nieudolnie maskować. Jeśli więc chce Ci się bawić w
  • Odpowiedz
  • 5
@AnonimoweLwiatko: Mnie chodzi więź, przyjaźń, pomoc, wspólne chwile. Nie obchodza mnie wasze pieniadze, mieszkania czy #!$%@? wie co. Ponoć to kobiety kalkulują, ale to co widzę tutaj to jest tylko kalkulacja. Gdzie tu jest miejsce na cos więcej?

Dochodzę do wniosku, że sobie odpuszcze, nie mam ochoty byc tak oceniana. Własnie tego sie boję - czystej kalkulacji. Przy takim podejściu nie mam najmniejszych szans. Nie rokuje i tyle.

W tej sytuacji
  • Odpowiedz
@Ana77: pewnie tego nie przeczytasz ale #!$%@?,facet nie szuka stabilnego osobnika z dobrym zawodem i bytem bo to on jest takim osobnikiem..innymi słowy facet nie szuka drugiego faceta. Fact szuka partnerki która będzie go wspierać i nie odwróci się tyłem gdy on powie że chce coś.zbudowac razem
  • Odpowiedz
  • 1
@Achajos: No to spoko, ja statek opuszczam zawsze ostatnia, uważam, że problem bliskiego to też mój problem - przez co wiele razy zostalam wykorzystana.. Tylko mam wrażenie, że to sa sprawy na które się nie patrzy.
  • Odpowiedz
@Ana77: są też poturbowani przez życie faceci którzy nie wyglądają jak z okładki. Miej realne oczekiwania i oczekuj podobnych od drugiej strony. Nie jesteś stara i jeszcze trochę brakuje do średniej turnusu do Ciechocinka, a i starzy ludzie potrafią kogoś znaleźć. Tylko nie bierz pierwszego lepszego lenia, zamęczysz się jeśli chcesz pracować nad sobą i nie będziesz miała oparcia
  • Odpowiedz
@Ana77: Nie ma znaczenia czy Cie obchodzą czy nie. Faceci w Twoim wieku coś osiągneli albo posiadają i po prostu zyskują na wartości na rynku matrymonialnym więc trudniej będzie ci znaleźć kogoś bardziej atrakcyjnego (nie mówię tu tylko o aspekcie fizycznym).

Każdemu chodzi o to samo, nie jest to nic dziwnego ani wyjątkowego. Nie da się jednak oddzielić jednych korzyści od drugich w związku. Kalkulacja zawsze istnieje tam gdzie istnieje zdrowy
  • Odpowiedz
ale taka jest prawda.


@MajsterOfWihajster: Gówno prawda. Jasne, że jakimś wyjątkom się uda, ale generalnie one mogą liczyć tylko na ONS-y i często same się na to nastawiają: na podbudowanie swojego samopoczucia seksem z przystojnym gościem, który od nich ma łatwy, tani seks na wyciągnięcie ręki, a przez to nie będzie ich traktować poważnie. I tak mijają kolejne lata. Ja mam 36 lat i laski w moim wieku są już pomarszczone.
  • Odpowiedz