Wpis z mikrobloga

Miałem dziś strasznie #!$%@? dzień a wisienką na torcie był widok ładnej dziewczyny trzymającej za rękę jakiegoś hindusa na oko tak gość 25-30 lat,niższy ode mnie(ja mam 185 cm),ubrany w dresy,przy kości,okrągła twarz i powstające na z tyłu głowy gniazdko dla ptaków.Patrząc na tego gościa czułem się jak chad i mam rozkminę czy gość ma tak fajny charakter czy wystarczy mieć ciemny kolor skóry?Jak myślicie? #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
  • 13
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: ja jestem w Tajlandii teraz, wlasnie wróciłem z Pattaya (jedna z wiekszych imprezowni w tym #!$%@?łku)
Mnóstwo Hindusów w swoich grupkach męskich, żadnego nie widziałem z żadną dziewczyną tymbardziej z azjatką.

Wniosek?
polki są niżej w hierarchii niż Tajki
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Liczy się i jedno i drugie. Widocznie ten facet był dla tej dziewczyny atrakcyjny wizualnie, skoro go chciała. Kobieta nie wejdzie w związek z kimś, kto jest dla niej nieatrakcyjny fizycznie ale rzecz w tym, że gusta są różne i dla jednej dziewczyny dany chłop może być okropny a innej się będzie podobał. Ale na dłuższą metę znaczenie ma osobowość - nikt się nie będzie męczył z chorym psycholem. Chyba,
  • Odpowiedz