Wpis z mikrobloga

  • 11
@CancerLight: "Jednym z kluczowych dla mnie elementów w miejscu pracy jest dopasowanie kulturowe oraz wyznawane przez firmę wartości. Jednym z najważniejszych elementów jest ekologia. Niestety, wymaganie od pracowników do regularnych wizyt w biurze wpływa negatywnie na emisję CO2 przez Państwa organizację. Jest dla mnie bardzo istotne, by moje nowe miejsce pracy wyznawało wartości podobne do mnie i dbało o środowisko."

@glos_zenady Oczywiście, jednak sugerowanie że przed wynagrodzeniem znajduje się plan firmy
@Jurix: I tak to jest jak ludzie maja jakieś badania, ale nie umieją ich interpretować. Zadali 10 osobom temat "proszę zaznaczyć, co może miec wpływ na twoja decyzje o zatrudnieniu". Ludzie zaznaczali po kilka albo kilkanaście punktów i 60% zaznaczyło, ze woleliby pracować w firmie, która ma dobry wpływ na środowisko. W sumie kto by nie wolał? Ale tez zaznaczyli pensje, zdalna prace, luxmed i kartę witaj. To nie oznacza, że
@Jurix: to w ogóle jest dziwne - od X lat wszyscy #!$%@?ą że najważniejszą jak nie jedyną zachętą jest wysoka pensja i komfortowe warunki pracy, to te wszystkie #!$%@? z HR i janusze nie widzą tego czy udają że nie widzą i #!$%@?ą co chwilę owocowe czwartki, śniadania w biurze, programy monitorujące ruszanie myszką, obowiązkową hybrydę, obowiązkowe szkolenia z dupy, mowy motywacyjne i inne #!$%@? które NIGDY NIC NIKOMU NIE DAŁO
A czy Wy już wybraliście gorzej płatną ofertę z powodu firmowej strategii ograniczania wpływu na środowisko xD?


@Jurix: Zapomnieli dodać, że tym czynnikiem pozytywnie wpływającym na środowisko jest możliwość pracy zdalnej. Zgadłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)