Wpis z mikrobloga

Rynek Matrymonialny w Polsce osiągnął dna nawet 30 lvl plus różowe po przejściach z dzieckiem ghostuja i nie chcą się spotykać xD jak ma być dobrze w relacjach damsko-męskich skoro samotne matki po przejściach odwalają akcje takie jak młode Julki 20 lvl bez dziecka sami sobie taki los zgotowaliśmy. Kobiety same mówią że lepiej być samemu niż z byle kim co jakieś 30 40 lat temu było nie do pomyślenia.. Żyjemy w kraju Spermiarzy i Cuckoldów...
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #agepill #przegrywpo30tce
  • 29
Jak kobieta mówi że nie może nikogo poznać bo już jest po 30 to znaczy tylko że już jej tak łatwo nie jest dorwać chada.


@lentilek: ale tak właśnie wygląda kobieca ściana. Kobieca ściana to nie jest niemożność znalezienia bolca na jedną noc, a niemożność znalezienie lepszego partnera do długoterminowej relacji. Nie oszukujmy się, gościu który jest ogarnięty i zaradny życiowo nie spojrzy na przejeżdżoną Karynę po 30 tylko będzie szukał
óżowe po przejściach z dzieckiem ghostuja i nie chcą się spotykać xD


@Geralt678: W sumie logiczne bo one już mają to co większość chce od faceta czyli kaszojada. Więc nie ma parcia na bolca żeby zapłodnił i mogą sobie przebierać
@Geralt678: Nie mężczyźni tylko polityka i spuszczenie ze smyczy kobiet, 100 lat temu około to rzeczywiście kobiety miały ciężko, #!$%@? mogły i to dosłownie i nie miały żadnego zdania.
Ale dzisiaj mają większe możliwości niż mężczyźni są faworyzowane i sprawdzają granice, na ile mogą sobie pozwolić, a że nie ma żadnego "moderatora" to poszło to to granic absurdu i idzie dalej. Te ogarnięte dalej zostają ogarnietę, czyli takie które wiedzą o
@Geralt678: i chciałbyś taka samotna matkę przygranac? Chłopie jak nie jesteś nawet akceptowalny wizualnie to daj sobie spokój
Bo każda baba która się z tobą zwiąże będzie cię traktować jak podnóżek, byłbyś ciągle wyszydzany nierzadko przy jej koleżankach
Przeciętnego przegrywa taki związek z rozsądku wpedzilby w jeszcze większy marazm
@Geralt678: samotne matki po 30 ghostują, bo one szukają kogoś na stałe, a nie do poruchania przez 3 miesiące. No ale też już się nauczyły, że na portalach randkowych ich nic innego nie czeka i że nawet jak ktoś by chciał, to nie wytrzyma z nimi zbyt długo. Wrzucają profile w chwilach rozmarzenia o romantycznym związku jak z filmów, a potem ghostują bo dochodzi do nich, że to nieosiągalne.
@Geralt678: Ja mam #!$%@?, bo kazda laska na portalu czy w moim otoczeniu, ktora ma dziecko OD RAZU do mnie startuje. Nawet na silke ostatnio wchodze i recepcjonistka chciala mi wkrecic jakas sprzataczke dzieciata czy #!$%@? wie co. Pech posiadania urody, ktora powoduje ze ludzie uznaja mnie za spokojnego i niegroznego...chyba
@Geralt678: bo zdarzają się takie przypadki, znam sam takie osobiście, ale do tego trzeba być chadem, ewentualnie laska musi mieć syndrom "daddy issue" lub też oczywiście mieć hajs (choć to już bardziej sponsoring wtedy). Mówienie, że każdy kto dobije 30 z automatu wygląda lepiej itp. to czysty cope.