Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137:

Z jednej strony beka, że to słownictwo typowo wykopowe (redittowe) wchodzi do takiego mainstreamu jak TVN.

Z drugiej strony, czy ten temat nie jest tutaj trochę spłycany (tak jak wspomniały same autorki)? Przecież jest ogromna różnica między przegrywam który ma 19 lat i mieszka na wsi, młodym kolesiem pracującym na produkcji, czy ziomeczkiem z it który tak samo jak pozostali jest niewidzialny dla kobiet.

Większość osób należących do #przegryw i
a nie wjeżdżanie w ludzi ciężarówkami


@pawel030: no to gratuluję. Ja się zmagam z ADHD i świat uważałem za dosyć wrogi i chory. Na tyle wrogi, że powinen zapłacić. Nie polecam. Świat jest skrojony pod większość i to dlatego tak #!$%@? tu się żyje. Babki zrobiły kawał roboty i dobrze zareagowały na pytanie co robić. Pewnie, że to siedzi w głowie w pewnej mierze, ale to nie zmienia faktu, że każdy
Najlepsze jest podsumowanie odnośnie tego jak takim mężczyznom pomóc, otóż tutaj pojawia się konsternacja u naszych autorek, wystarczy spojrzeć na mowę ich ciała, żeby przekonać się, że same tego nie wiedzą po napisaniu tej książki i pada z ich ust tekst, że to trzeba zmienić podejście do wzorca mężczyzny czyli tego mitycznego samca alfa XDDDDD


Ziomeczku weź kredyt i zmień pracę albo walnij pięścią w stół takie oto na końcu dostaliśmy odpowiedź
Mogły jeszcze dodać, że trzeba walczyć z biedą i akurat stworzyły ustawę która ją znosi, myślę, że zadziałała by podobnie jak porady z cyklu dziewczyny przestańcie gonić za czadami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@janmazoch: no dobra zgadza się, że to teraz już w tej chwili nie rozwiązuje problemu, ale tak na prawdę jest to jakiś pierwszy większy głos w tym kraju na ten temat. No nikt nie