Wpis z mikrobloga

@janmazoch sztuka dla sztuki, typowy feminizm. Kiedy chcemy rozwiązania problemu? Jak chcemy go rozwiązać? Nie wiemy ale ma być natychmiast rozwiązany. Na początku widać że prowadzący nie ma pojęcia, słowa incel zaczęły używać feministki w stanach aby upokarzać przeciwników politycznych
  • Odpowiedz
Chłopaki, zaczyna się zauważać problem, może nie jest to najbardziej udane wystąpienie ale cokolwiek się w temacie dzieje i to jest najważniejsze.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Zabawne jak feministki jako powód znacznego odrzucenia osób niskich, brzydkich i introwertycznych uważają "toksyczny wzorzec męskości" xD. Nawet własną kobiecą naturę próbują zatuszować wyrażeniem zwalającym winę na patriarchat. Poza tym mówią same rzeczy oczywiste dla bywalców tagu, w sumie fajnie jak poprawiały wzrostiego i dzika parę razy.
A inscenizacja to żenada dekady która zaprzecza połowie rzeczy o których one mówiły
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: W sumie to trochę zabawne, że gdy Chajzer w TVN odegrał atak paniki, to później musiał przepraszać i wylała się na niego fala hejtu, a tu typ odgrywa, jak sam mówi w swoim wywodzie, osobę z depresją i nerwicą lękową, a po występie otrzymuje oklaski od prowadzących xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Nie pisałem nic odnośnie przedstawienia przez nie tematu inceli, chodziło mi o samo rozwiązanie tego problemu a tutaj padło stwierdzenie, że trzeba zmienić podejście społeczeństwa. Porada jak dla mnie z cyklu uderz pięścią w stół a problem się rozwiąże. Już widzę jak młode polki przestawiają się z modelu Alfy na zakolaka z nadwagą posiadającego 165 centymetrów wzrostu.
Jak już chciały być do końca obiektywne to mogły powiedzieć prawdę, że część
  • Odpowiedz
@janmazoch no nie chciały was dobijać xd choć prawda, rozwiązania jest tylko jedno: najbrzydsze kobiety i mężczyźni zmniejszają wymagania i się zaczynają pakać między sobą. Ale ani jedna ani druga grupa obniżyć wymagań nie chce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@ChlopoRobotnik2137 Herzyk należy unikać po samym wyglądzie jaki sobie zrobiła. Szpecące ciałko tatuaże, kolorowe włosy oznaczające w przyrodzie toksyczność. Oraz typowo p0lkowe spojrzenie tzw bitch face, spojrzenie pełne pogardy i nienawiści. Herzyk poza tym, że znana jest z tego, że jest hardą feministką to zasłynęła oskarżaniem jakiegoś lewaka o gwałt i wykorzystanie seksualne, bo jej przyjaciółka, która wg niej ma dobrą intuicję od swojej koleżanki tak usłyszała XDD (nie żartuję, naprawdę tak
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Jakieś dwie babki gadały na discordzie z chłopami co są "przegrywami". Już sama forma prowadzenia tego to jakiś żart XD. Z czego pewnie połowa to były trolle. Ja bym w żadnym wypadku nie traktował tego jako coś obiektywnego tylko bardziej fantasy XD. Dopóki nie dostanę książki od osób które napisały coś więcej niż to barachło, poparte badaniami z naukowego punktu widzenia to #!$%@?ć mi z tym gównem w podskokach
  • Odpowiedz
@Itslilianka: dokładnie. Inscenizacja też w porządku, bo fantazje o przemocy i dokonywaniu aktów terroru są częste przy problemach, jak ktoś się napieprza z samym sobą i nie ma nadzieji. I niech nikt mi nie mówi, że tak nie jest, bo jako przedstawiciel mniejszości - ADHD sam to przechodziłem.
  • Odpowiedz
@janmazoch: mam wątpliwości kolego, czy to dobrze zrozumiałeś. Chodziło o dekonstrukcję wzorca. Kultura jest wrogiem mniejszości, bo jest skrojona pod większość. To się na szczęście zmienia.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: "Przez dwa lata dowiedziały się o "przegrywach" bardzo dużo xD Obiektem ich badań była memowa zielona żaba z wykopu zwana Pepe, którą studiowały aż dwa lata, faktycznie Nobla dla nich !

Tak naprawdę piekło mężczyzn trwa od setek tysięcy lat, słabi fizycznie, i psychicznie zawsze byli odtrącani od społeczeństwa, zazwyczaj ruchał i jadł tylko alpha, reszta była zjadana albo odpychana na bok, tak działa przyroda.

A najlepsza to ta inscenizacja
  • Odpowiedz
  • 3
@Dupazbita Wiadomo, że nie jakieś wannabe pisarki-feministki piszą o przegrywach i incelach. Proszę cię, wiadomo, że to będzie jeden wielki paszkwil wynikający z połączenia niezrozumienia zjawiska i chorych wyobrażeń czy lęków na temat mężczyzn. Do tego dochodzi fakt, że większość kobiet gardzi "nieudacznikami" a już w szczególności postępowe kobiety czy feministki, postęp, przywileje, współczucie i empatia tak, oczywiście ale tylko dla kobiet, a ty jesteś jakimś tam zjebem, facecikiem za sam fakt
  • Odpowiedz