Wpis z mikrobloga

Jak już chciały być do końca obiektywne to mogły powiedzieć prawdę, że część mężczyzn jest skazana na samotność i nie można nic z tym zrobić


@janmazoch: Trzeba zasponsorować im z budżetu państwa kurs z wizażystami i chirurgami medycyny estetycznej, który może im z 2/10 stać się co najmniej 5/10, a jeśli będą to cudotwórcy to 7/10, chociaż ja jestem 7/10 i też nie mam seksu, więc to tylko co niektórym pomoże,
@jutokintumi: Nikt tak bardzo nie robi chłopakom z problemami niedźwiedziej przysługi jak wszystkie te zaborcze i toskyczne przejawy skondensowane pod tagiem przegryw. Nie twierdzę przez to że wszyscy jego użytkownicy to toksyki ale duża część toksyków lubuje się w aktywności na tym tagu. Tag to nie wszystko bo do społeczności dokleili się wszelkiego rodzaju mizogini, lenie, egocentrycy psując go i zmieniając w znaczenie pejoratywne. Tyle jest treści wręcz szkodliwych dla ludzi
No ale w sumie to prawda że wy się nakręcacie i żaden żadnemu nie okazuje wsparcia, imo to jest właśnie najbardziej poje...ane w tym środowisku, przecież są przeróżne fundacje dla osób z depresją, nie musicie od razu mieć baby, ale chociaż po prostu naprawić swój łeb by zacząć żyć na nowo
@ChlopoRobotnik2137: niepopularna opinia ale obejrzałem materiał i jedna z druga miały kilka celnych obserwacji i przemyśleń, głównie jeśli chodzi o diagnozę problemów

jestem pozytywnie zaskoczony, oczywiście było kilka bzdur, ale nie aż tyle ile się spodziewałem
oczywiście będąc kobietą trudno zrozumieć niektóre męskie problemy ale dla mnie props

jednoczesnie sposób na pomoc przegrywem oczywiście nietrafiony, ale nie jest tak, że materiał (i książka) są kompletnie do niczego