Aktywne Wpisy

cheture +450
mam takiego chłopa w klatce co myślałam że nigdy nikomu dzień dobry nie mówi ani nie odpowiada więc ja też już czasem mówiłam czasem nie różnie to bywało a ostatnio się przyjrzałam i on mówi bo wargi mu się machają tylko że bardzo cicho i ogółem on smutny zawsze taki jakiś chodzi i od momentu tego odkrycia mówię zawsze mu pierwsza i się uśmiecham no i widzowie dzisiaj stał się sukces otóż

sprynek +420
Gość wrzucił
Na Facebooku posta że bus zastawił cały chodnik, a w komentarzach jadą po nim od k o n f i d e n t o w i spoleczniakow XD ahh ta polska mentalność #samochodoza #konfitura #samochody
Na Facebooku posta że bus zastawił cały chodnik, a w komentarzach jadą po nim od k o n f i d e n t o w i spoleczniakow XD ahh ta polska mentalność #samochodoza #konfitura #samochody
źródło: IMG_6149
Pobierz




@mirko_anonim: to jest nieszablonowe myslenie. Dlatego ten typ tyle zarabia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
@Cedru @cebekk branża informatyczna, ale nie chcę żeby to miało jakiekolwiek znaczenie w tym poście i nie chcę też wchodzić w
Przecież w wariancie pierwszym jesteś w stanie oszczędzać 100k rocznie a drugim mając o 2,5k mniejsze opłaty nadała 100k rocznie, a wolne 30k z różnicy w opłatach? To na 4 latach robi ci 120k.
Wolisz płacić 7% od 700k a potem pewnie ok 350k czy
Czy w wariancie drugim 2% od 500k i po 2 od 450k.
Jeśli boli cię to że nie możesz nadplacac przez pierwsze 3 lata to
──────────────────
Ale chyba p------e BK2, szkoda zycia na mieszkanie na wypizdowiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: gdzie znalazłeś taka ofertę i jakie masz oprocentowanie? Bo brzmi to zajebiscie tanio (rata) jak na dzisiejsze warunki.
Dla 900k w najlepszej ofercie jaka widziałem na rynku (Santander oprocentowanie 6.67%, stałe na 5 lat) wychodzi 5 789,60 zł miesięcznie na 30 lat. I krótszy okres kredytowania tym rata wyższa. Do tego koszt ubezpieczeń (nieruchomości i
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo
Przyjmuje się ze nie opłaca się nadpłacać hipotecznego. Zwłaszcza jak duża inflacja jest.
Powiem tak. Wolisz mieć 300k kredytu i 200k oszczędności czy 100k kredytu i 10k Oszczędności?