Wpis z mikrobloga

@mannoroth No właśnie, po wszystkim sprzątasz tylko krew i może ekskrementy, z wanny/ łóżka itd. Plus na intymność, nie robisz sztucznego tłumu i nie dają filmiku z twojego skoku. Narządy i ciało są w 99% całe i zwarte. A na pogrzebie elegancko się prezentuje. A tak po skoku to rozwalone ciało, stare baby się patrzą i jesteś sensacją dnia w gorących na wykopie z filmikiem 18+.
Akurat zdecydowanych samobójców najmniej obchodzi to czy skacząc spadną na kogoś i go ubiją czy nie.

Podciął sobie żyły bo to samobójstwo na 90%. Możliwe że jeszcze odratują.
Skok z 14 piętra to bezapelacyjną śmierć. Nie ma odwrotu.

Decyzja o samobójstwie naprawdę nie przychodzi łatwo i uwierzcie mi, ma się ogromną ilość wątpliwości przed dokonaniem tego co jest nieodwracalne.

@mannoroth @ChwilowaZielonka @Sla_Voy
A może kurła pomyślał o biednych ludziach, którzy musieliby sprzątać pana Kleksa z chodnika jak tego debila magika? A tak pyk myk mokrą szmatką i fajrant. Ludzie, myślcie trochę. Tak samo z rzucaniem się na tory - maszynista ma traumę, ludziom w domu obiad stygnie bo się ktoś bal że będzie bolało...


@mannoroth: Taaa. A jakby leżał trochę dłużej to trzeba by zrywać dywany, panele czy co tam jest, wywalać meble
@mannoroth: no na pewno człowiek doprowadzony do stanu, gdzie chce zakonczyc zycie bedzie myslał czy obiadek zjesz ciepły xD Ty myślisz, że ktoś taki jest w ogóle w stanie racjonalnie myśleć w danym momencie? Jak kolano wygnie ci się w drugą stronę to krzykniesz czy będziesz analizował czy nie obudzisz sąsiada?