Wpis z mikrobloga

zabawne że kiedyś wyznacznikiem statusu w Polsce było auto z wyższego segmentu jak Mercedes czy Lexus a obecnie jest to pojazd dla amerykańskiej klasy pracującej robiący głośne bulbulbul ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Alcoholic_Desacrator: to, a jeszcze bardziej kisnę z mody na pickupy. Auto amerykańskich farmerów, niewygodne, wielkie, a nowobogaccy kupują na potęgę. W życiu jeszcze nie widziałem, żeby któryś tej paki do czegoś używał.
@p0melo

@short_na_kakao: p0lacka katolicka mentalnosc. Nie ma sie czemu dziwic dla czego polacy pracuja za 600 euro msc. 'Nie interesuj sie p0laczku na czym dobrobili sie bogacze, bo to grzech. Pracuj za miske ryzu, to jest praca dla ciebie'


To nie jest polska mentalność, tylko Twoja głupota. Pytasz się randomow w internecie czym może się zajmować jakiś random z Twojej okolicy że ma kasę.
No i jak tu odpowiedzieć? Możliwości jest
@p0melo

@Arriva: Sam bym na ten genialny pomysl nie vwpadl. Jak sobie wyobrazasz podchodze do nieznajomego goscia i mowie: 'o jaki fajny samochodzik, a skad na to pieniazki miales?' Chlop przywalilby mi z piesci. Interesuje mnie statystyka, nie pojedyncze osoby, czy jest jakis sposob na sprawdzenie czym zajmuja sie ludzie mieszkajacy w bogatych dzielnicach


Możesz spróbować tutaj szukać działalności i patrzeć ich PKD
https://aplikacja.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/search.aspx