Wpis z mikrobloga

@Romska_Palo_Ul_Laputa Większość Amerykanów też nie używa, ale przynajmniej są tam korzystniejsze finansowo, bo klasyfikowane jako pojazdy użytkowe a sama infrastruktura drogowa przystosowana do pojazdów takich rozmiarów w przeciwieństwie do Europy gdzie manewrowanie takim czymś po wąskich ulicach i ciasnych parkingach jest mordęga.
  • Odpowiedz
Na zachodzie zapytasz na ulicy czlowieka czym sie zajmuje, odpowie z usmiechem i jeszcze wkreci cie do biznesu


@p0melo: Potwierdzam, byłem tym człowiekiem
  • Odpowiedz
Mam sąsiada który mieszka w dzielnicy w ktorej mieszkania chodza po 1-3 miliony.


@p0melo: mieszkasz w dzielnicy w której mieszkania chodzą po 1-3 miliony (bo jak rozumiem w taki sposób jesteś jego sąsiadem) i nie wiesz skąd się bierze kasę na Mustanga? :)
I wiesz że nie jest programistą, ale nie wiesz kim jest?

Jakaś słaba ta zarzutka.
  • Odpowiedz
Mam sąsiada który mieszka w dzielnicy w ktorej mieszkania chodza po 1-3 miliony.


@p0melo: skoro to twój sąsiad to przecież też jest twoja dzielnica, a ty czym się zajmujesz że cię stać?
  • Odpowiedz
A co do mieszkań to takie mieszkania są dość tanie w wynajmie

@programista15cm: Obstawiam, że wynajem w mieszkaniu wartym 2mln kosztuje z 13k-16k miesięcznie (podobnie do rat kredytu, który by sobie landlord spłacał za pomocą najemcy). To nie jest tanio
  • Odpowiedz
Na zachodzie zapytasz na ulicy czlowieka czym sie zajmuje, odpowie z usmiechem i jeszcze wkreci cie do biznesu


@p0melo: Tak dokładne. Jak zapytasz bogatego Niemca czym się zajmuje to on od ręki wytłumaczy ci ostatnie 20 lat swojej kariery zawodowej, a na końcu zaproponuje stanowisko menedżerskie w swojej firmie
  • Odpowiedz
@p0melo: A skąd możesz wiedzieć czy ma bogatych starszych? Moi np. robili cały czas za pensję w okolicy średniej, a spokojnie sobie odłożyli parę baniek na starość po prostu żyjąc oszczędnie.
  • Odpowiedz
@p0melo: zdziwisz się, ale mieszkanie za 1-3 miliony i mustang w leasingu to gość pewnie robi coś zupełnie normalnego - np. ma firmę sprzątającą biura albo hurtownie tekstyliów itp itd
  • Odpowiedz