Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Maroko, Egipt, Hiszpania, Turcja, Angola. Czy takie kierunki podróży #rozowypasek byłyby dla was #redflag? Po ponad 2 latach posuchy #przegryw w końcu znalazłem wydawać by się mogło dobrą kandydatkę na dziewczynę a może i żonę w niedalekiej przyszłości. Ale nie wiem czy mam histerie od przedawkowania wykopu czy moje obawy są uzasadnione. Różowa ma 29 lat i lubi podróżować. Ja tak samo. To nas w sumie połączyło. Tyle że różnią się kraje do jakich jeździliśmy. Ja byłem m.in. w Rzymie, Lwowie, St.Petersburgu, Kaliningradzie, Pradze, Japonii i Chinach. A ona w tych które wymieniłem. Od razu rzuciło mi się na myśl że ona uprawiała tą słynną #seksturystyka no bo kurde co ciekawego można robić i zwiedzać w Maroko czy Angoli. Egipt też podejrzany bo jak się okazało żadnych piramid nie widziała tylko chill. Turcja i Hiszpania to najprzystojniejsze nacje więc to się wszystko do siebie dodaje. Mam nawalone na bani i wchodzić w to czy raczej uważać? Nie szukam przygód tylko związku i nie chciałbym też się czymś zarazić po jakimś egzotyku.

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #tinder #zwiazki #relacje



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Poproszę o komentarze ekspertów #blackpill
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: a jednak jest co zwiedzać w Angoli czy Maroko. Maroko to góry i raj zbieraczy skamieniałości.
Przede wszystkim jest dla mnie dziwne, że ty nie rozmawiasz z laską skoro też się tym interesujesz. U mnie jest wręcz przeciwnie, wyciągam wszystkie informacje.
Laska może odbębnia wycieczki bo lubi pojechać tu i tam i się pochwalić gdzie ona nie była. Takich ludzi akurat jest sporo. Interesują się niby zwiedzaniem innych kraju, wszędzie
@mirko_anonim: Idąc twoim tokiem rozumowania to może twoje podróże to redflag, bo np. we Lwowie są tanie prostytutki? A tam więcej chorych na hiv jest niż w Polsce i ta dziewczyna może się czymś zarazić...
Oczywiście nie mówię tego na poważnie. Po prostu przesadzasz z podejrzeniami, to normalne, że się podróżuje.