Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiele osób nie rozumie przegrywu myśląc że brzydki = #przegryw. W dzisiejszych czasach (prawie 2024 rok) przgryw dotyka głównie przeciętnych gości i normików. A teraz kilka wyjaśnień dlaczego:
1) Brzydkich gości jest na prawdę mało (dla nich tym bardziej over). Większość typów to 4-6/10 i to ich problem dotyczy głównie patrząc statystycznie.
2) Będąc 4-6/10 masz dużą konkurencje gości 7-9/10 i OGROMNĄ ludzi w swoim przedziale, więc może być z tobą wszystko w porządku, masz fajną pracę, ciekawy charakter ale są miliony gości którzy też to mają albo i więcej
3) #demografia czyli jest więcej mężczyzn od kobiet poza przedziałem 70+ xD
4) W miastach jest więcej kobiet -> tak ale jest też dużo obcokrajowców i każda ma #tinder więc powodzenia
4a) Z dostępnych kobiet sporo i tak nie szuka ciebie bo a) chce być singielką b) jest lesbijką c) ma dostęp do najlepszych gości w mieście

#blackpill #takaprawda #przemyslenia #redpill #zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #incel #samotnosc #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiele osób nie rozumie przegrywu myśląc że br...
źródło: 7yfdcg
  • 53
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: No proszę, teraz piszecie, że 6/10 to obecnie brzydota, a dosłownie tydzień temu jeden z najbardziej aktywnych użytkowników udzielających się tu na tagu #blackpill napisał mi, że nie dziwi go, że moje 6/10 spokojnie wystarczy na ogarnianie sobie lasek (a oceny mojej mordy też dokonywała osoba z kręgów blackpillowych), bo to powyżej przeciętnej a jak mam przy tym ponad 180cm wzrostu to już w ogóle jestem wzrosti i ruchanie gwarantowane.
@mirko_anonim: A ja bym powiedział, że brzydki koleś ma paradoksalnie lepiej niż przeciętniak. A dlaczego? Bo on już w ogóle ma wyjepane na wygląd loszki i nawet 3/10 to dla niego atrakcyjna samica. Chociaż taka trójka to i tak ma pewnie parcie na minimum 6.
przecietnie to obecnie 7/10


@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: Nie rozumiesz jak działa rozkład normalny. Średni wygląd to 5/10 z definicji. 5/10 jest również medianą i dominantą z definicji.

tak jak wmawianie lochom 2cznikom że sa piekne


Skala Ruchensteina nie obejmuję grubych. Nie jest ro żadne "wmawianie" tylko poprawna analiza sytuacji która uświadamia jak wielka jest skala problemu- incelami obecnie nie są już tylko truecele 3/10 ale nawet high-tier normany które przegapiły moment rozkręcenia karuzeli
@mirko_anonim: na szczęście żyjemy w czasach gdzie występuje niespotykana równość ekonomiczno-spoleczna (spokojnie, powoli tworzą się nowobogackie kasty) i posiadanie kobiety jest dość proste, wystarczy spełnić kilka prostych warunków które z miejsca sprawiają że jesteśmy lepsi od 50% męskiej populacji i babeczki same wypisują