Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiele osób nie rozumie przegrywu myśląc że brzydki = #przegryw. W dzisiejszych czasach (prawie 2024 rok) przgryw dotyka głównie przeciętnych gości i normików. A teraz kilka wyjaśnień dlaczego:
1) Brzydkich gości jest na prawdę mało (dla nich tym bardziej over). Większość typów to 4-6/10 i to ich problem dotyczy głównie patrząc statystycznie.
2) Będąc 4-6/10 masz dużą konkurencje gości 7-9/10 i OGROMNĄ ludzi w swoim przedziale, więc może być z tobą wszystko w porządku, masz fajną pracę, ciekawy charakter ale są miliony gości którzy też to mają albo i więcej
3) #demografia czyli jest więcej mężczyzn od kobiet poza przedziałem 70+ xD
4) W miastach jest więcej kobiet -> tak ale jest też dużo obcokrajowców i każda ma #tinder więc powodzenia
4a) Z dostępnych kobiet sporo i tak nie szuka ciebie bo a) chce być singielką b) jest lesbijką c) ma dostęp do najlepszych gości w mieście

#blackpill #takaprawda #przemyslenia #redpill #zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #incel #samotnosc #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiele osób nie rozumie przegrywu myśląc że br...

źródło: 7yfdcg

Pobierz
  • 53
@mirko_anonim: zależy w co celujesz, jeżeli w dupeczki 10/10 to faktycznie może być problem. Oczywiście, niektóre bardzo atrakcyjne kobiety oceniacie niżej, np. na 5/10, ale w rzeczywistości to prawdziwe 5-tki są dla was przezroczyste, a te poniżej to obiekty kpin. Poza tym żadna kobieta, niezależnie od wieku, nie lubi smrodu desperacji, frustracji i malkontenctwa, a jeszcze jak do tego dochodzi chamstwo, nieszczerość i buta to sorry. Z tą brzydotą męską to
@Urkeka: pytanie czy warto spermic o laske która leci na „otwartość, szaleństwo #!$%@?”. Według mnie nie. Zgadzam się ze laski lecące na tego typu #!$%@? charakter są niewarte uwagi, mimo ze to większość. Trzeba się jednak trochę szanować, szczególnie gdy się coś w życiu osiągnęło i nie chce byle kasjerki po podstawówce
@Urkeka:

Poza tym żadna kobieta, niezależnie od wieku, nie lubi smrodu desperacji, frustracji i malkontenctwa, a jeszcze jak do tego dochodzi chamstwo, nieszczerość i buta to sorry. Z tą brzydotą męską to też nieprawda, bo niejeden pokrak mimo braku "milionów" nie narzeka na brak morenki (ma charyzmę, inteligencję, dużo zainteresowań i magnetyczną osobowość), ale to wolicie wyprzeć bo nie zgadza się z waszą narracją bo w waszym mniemaniu wy taką osobowością
Poza tym brzydcy i/lub niscy nie są aż tak rzadcy- mężczyźni poniżej 170cm stanowią jakieś 10-15%


@CowiekDebil: Jakieś dane? Mam tyle wzrostu. Zawsze byłem najniższy i rzadko widywałem takich samych jak ja.
Z tą brzydotą męską to też nieprawda, bo niejeden pokrak mimo braku "milionów" nie narzeka na brak morenki (ma charyzmę, inteligencję, dużo zainteresowań i magnetyczną osobowość),


@Urkeka: Gębą czyli dobrą gadką można naprawdę sporo nadrobić. Tylko to trzeba w sobie mieć, a nie każdy ma.
@Pharos: Przy średniej wzrostu 178,4cm 68% mężczyzn ma wzrost między 171 a 186 cm. W Polsce średnia jest 2cm wyższa, więc rozkład Gaussa przesuwa się o 2cm i wychodzi, że 68% Polaków ma wzrost między 173 a 188cm.

rzadko widywałem takich samych jak ja.


Faktycznie trochę przesadziłem- w Polsce poniżej 170cm będzie jakieś 5% mężczyzn.
CowiekDebil - @Pharos: Przy średniej wzrostu 178,4cm 68% mężczyzn ma wzrost między 17...

źródło: distribution-1-775x550

Pobierz
Faktycznie trochę przesadziłem- w Polsce poniżej 170cm będzie jakieś 5% mężczyzn.


@CowiekDebil: To już brzmi wiarygodnie. Ciekawe jeszcze jaki % z nich ma jakiekolwiek relacje z kobietami bądź jaki % nie ma ich wcale.