Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: Myślę, że masz zdecydowanie zbyt wygórowane wymagania - tam jakiś typek złożył dzisiaj z 70 takich kanapek w pocie czoła za co dostał kasę za której sukcesem będzie uniknięcie śmierci głodowej w mieście.

Zapłaciłaś za ten produkt tak małe pieniądze, że chyba nie oczekujesz kanapki jak z obrazka @m__w bo koszt takowej musiałby oscylować w okolicach 2 krotności tego longera.
@szzzzzz: Szkoda że KFC tak się zepsuło ostatnimi czasy. Kiedyś jadłem często, niezłe ceny w stosunku do ilości/najedzenia i na prawdę smacznie. Teraz w sumie też jest smacznie, nie da się tego ukryć, ale ceny i to co potem się dzieje totalnie dyskwalifikuje całą sieć dla mnie. Ostatnio po wielomiesięcznej przerwie od KFC zamówiłem jedną z moich ulubionych pozycji - qurrito. Jakie było moje zdziwienie gdy za ponad 20 zł otrzymałem
@szzzzzz: Z tego co widziałem przez szybkę w jednym z KFC to jest to zwykły strips, a jest takiej wielkości dlatego, że nie został rozgnieciony przed dalszą obróbka. Widziałem kiedyś w KFC stripsy wielkości burgera w kanapce. Czyja to wina? Tylko i wyłącznie osoby przygotowującej mięso, bo komu by się chciało ugniatać stripsy w ilości x sztuk przez kilka minut, jak można to olać.
@Dietetyq: Ja #!$%@?ę, zawsze się znajdzie jakiś debil, który będzie to usprawiedliwiał. Tak wygląda kanapka w Macu w USA za półtora dolara i to są normalne ceny w fast foodzie, a Polak chociaż zarabia 3x mniej to da za mniejszą kanapkę 2x więcej i jeszcze będzie sam sobie tłumaczył, że nic mu się więcej w kanapce nie należy niż czerstwa buła i smark keczupu, bo przecież "za 10 zł nie ma
pianinka - @Dietetyq: Ja #!$%@?ę, zawsze się znajdzie jakiś debil, który będzie to us...

źródło: 8550389010_15c9abf6e2

Pobierz
@szzzzzz: W ogóle dziwię się tym, którzy jeszcze jedzą w KFC. Od kilku lat jakość mocno spadła na pysk, kiedyś jeszcze lubiłem zjeść Mega Pocketa w KFC, ale cena wzrosła o 30% a rozmiarowo spadło o połowę, więc sobie dałem spokój. Z fast foodów polecam Burger Kinga, tam to przynajmniej czuć że to mięso grillują i ceny w miarę akceptowalne, + jak ktoś wyżej wspomniał North Fish też daje rady, zupki
@szzzzzz: dlatego jak poszedłem do popeyes to doznałem szoku, kfc przy nich to bieda. No i zero sraki w moim przypadku, a po kefcu to zawsze. Pewnie dlatego, że popeyes ma łagodniejsza panierkę i nie ocieka tłuszczem. Polecam spróbować jak jest u ciebie w mieście
@pianinka:

Naucz się oczekiwać więcej od życia i od produktów, które kupujesz


Je jebię Ty serio nieironicznie podajesz mi foto na którym dosłownie jest nasrane jako referencję jakiegoś wypasu zza oceanu xd? Czy Ty siebie słyszysz? To jest żarcie robione na masówę a Ty się wczuwasz i masz oczekiwania jakby to był fine dining.

Jak chcesz "normalnej" jakości to idź do "normalnej" knajpy i zamów "normalne" jedzenie - dla przykładu poniżej
Dietetyq - @pianinka:
 Naucz się oczekiwać więcej od życia i od produktów, które kupu...

źródło: th_1491792f984639b68e3bbe2666b424fa758bfe3c

Pobierz