Wpis z mikrobloga

A nikt Ci nie każe chlać dp upadłego i sie obżerac człowieku ()


@Zielonykwiryta: a gdziekolwiek pisałem o obżeraniu się i chlaniu, czy wymyśliłeś to na potrzeby wpisu? ja przecież odnoszę się do słów OPa który twierdzi że skoro firma stawia to koniecznie trzeba iść bo można zjeść oraz napić się za darmo, widocznie więc swoją wartość wycenia na grilla + wódkę

tu chodzi o integracje z druga
  • Odpowiedz
Kiedyś chciałem żeby zamiast pójść chlać to do jakiejś restauracji fajnej nowe jedzonko popróbować to chlejusy nie chciały i wielkie oczy jak to na obiad 60zł wydać na osobę (5 lat temu)¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Pamiętam cie spod mojego wpisu jak jechałes po mnie jak po dzikiej świni, bo śmielilem sie skrytykowac twoje kochane, kolorowe tvn
( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz nie rozumiesz czym jest integracja międzyludzka typowa dla POwskiego betonu
( ͡° ͜ʖ ͡°) OPowi nie chodzi by zachlać pałe na firmowej imprezie tylkp spędzic wspólnie czas z ludźmi, których znasz co w tym
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta
Oho ktoś tu chyba się poczuł za bardzo sądząc po liczbie komentarzy. Beka. Może ktoś woli akurat w ten piątek oglądnąć nowy serial czy też iść ze swoimi znajomymi? XD W sumie jeden #!$%@?, widywałem już takich ludzi kiedyś jak pracowałem w gownorobocie. Po prostu nie chciałem się z nimi integrować, bo większość to troglodyci dla mnie byli.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: No właśnie ty sie zesrałaś i sama jesteś wykopkiem ¯\(ツ)/¯ i ok nie chcesz pic, nie musisz do ryja nikt Ci wódy nie leje i tu nie o to chodzi, że masz zachlać pałe xDD to ze jest alkohol na stole nie znaczy, ze masz go sama wyzerować xDDDD
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: masz jakieś mocne urojenia, nie oglądam tvn, a co dopiero sympatia, czy antypatia względem telewizji która nawet u mnie nie odbiera.
do ciebie dociera że jedynym który pisze o "zachlaniu pały" jesteś ty, teraz jeszcze próbując przypisać mi tego autorstwo? czy wiesz ale nie przeszkadza ci to i będziesz dalej próbował?
  • Odpowiedz