Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ludzie są takimi debilami, wystarczy spojrzeć na komentarze ile osób nie potrafi rozróżnić prawdziwej konwersacji od fejka.


Ja #!$%@?ę, ludzie są debilami. Wystarczy spojrzeć na komentarze i zwrócić uwagę na to, ile osób nie potrafi odróżnić prawdziwej konwersacji od fejka.

@wygryw50k: Ja #!$%@?ę, XXI wiek, wszechobecny internet, a ludzie nie umieją poprawnie składać zdań.
  • Odpowiedz
idź pisać listy emerycie albo poczytaj o internetowej nowomowie, bo tu nigdy nie znajdziesz zrozumienia


@wygryw50k: Kolejny, który nie zna definicji słów nigdy, każdy, wszyscy... Pisanie z błędami jest nowomową? O lol. Iks, de.

Emerycie? Co za farmazon i nieuk z ciebie.
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta: przeczytałem i wysryw 10/10. Pewnie masz 25- lat, bo tylko taka osoba mogłby takie coś napisać. Człowiek jest istotą standą? Z natury może tak, ale życie zmienia ludzi. Co więcej gość może mieć swoją ekipę od lat i z nimi spędza wolny czas. Ludzi w firmie nie wybierasz, a kolegów tak i z nimi woli przebywać po pracy.
Największym kłamstwem jakie istnieje jest to, że intergacje firmowe powodują, że
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: błędami, w sensie brak przecinków doprowadza starego dziada do szewskiej pasji, do tego stopnia, że dedykuje temu 90% swoich wszystkich komentarzy na wykopie xD oszczędź już sobie wstydu i się nie kompromituj, nie mam wątpliwości, że taki nieuk jak ja zjada cię wykształceniem, wypłatą i ilorazem inteligencji

polecam książkę, w internecie panuje nieformalny, potoczny "dialekt" i tak jak często w prywatnych konwersacjach ludzie nie używają polskich znaków, tak ja
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: Najpierw tą kobiete trzeba mieć, a nawet Ci co są w związkach to też chodzą na IMPREZY FIRMOWE a nawet biorą ze sobą swoja kobiete, no chyba ze Tobie chodzi "ide do kobiety" to "ide na dziwki" a na wykopowe "ide na divyzwykopem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to faktycznie z divą ciężko gdzieś wyjść do znajomych, chyba że odpowiednio $$ (
  • Odpowiedz