Wpis z mikrobloga

@Zielonykwiryta
Mordo ja to rozumiem, ale takie #!$%@? kto gdzie powinien iść, bo coś to sobie mogliście mówić jak byliście młodości. Może kiedyś zrozumiesz. Jeszcze bym zrozumiał trochę na swerze przyjacielskiej, że ktoś bardziej nalega na coś. Ale w pracy? XD Sam zazwyczaj chodzę na eventy z HR, bo Oski, ale proszę Cię. Ktoś nie idzie? Spoko. Koniec tematu. Choć z mojej wczorajszej kolacji, gdzie chyba ponad 2k wydaliśmy szef może
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy o ja #!$%@? za darmo. Słyszeliście? ZA DARMO!!! Grażyna dawaj siatkę, zabieramy do domu. A ta kokakola to już napoczęta, to i tak nikt inny nie wypije, to też do domu można wziąć. Bo wiecie, ZA DARMO!!1!1!!!
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy jakby piwo, wódka czy muzyka były czymś na co każdy ma ochotę. Ja tam nawet za darmo bym nie chciał.
Zresztą w niejednej pracy pracowałem i wiem, że nie ma co się za bardzo integrować bo trzeba uważać co i jak się powie, szczególnie po alkoholu. A potem Cię taki lizodup sprzeda do Janusza.
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście, bo teraz nie jestes młody, a już zbliżasz sie do emerytury i na lekarzy zbierasz hajs, bo zdrowie siada, rozumiem, że za pól roku przechodzisz na emeryture i wyczekujesz wnuków, a nie integrowanka sie z innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale rozumiesz to co pisze?


@Zielonykwiryta: tak, piszesz o "zachlaniu pały" oraz próbujesz przypisać tego autorstwo mi

Probuje wyperspadować tym wykopowym autystom czym jest integracja międzyludzka, a wy się sracie do OPa i do mnie jakbym wam matke zabił


@Zielonykwiryta: a ja ci próbuję wytłumaczyć że różni ludzie mają różne potrzeby socjalne i nie każdego mozńa kupić darmową wódką i grillem
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta
A po drugie czytanie ze zrozumieniem u Ciebie chyba ciężko wychodzi. Sam piszesz, że ale integracja, piwnica itd, czyli pośrednio chcesz wpłynąć na moje zarządzanie wolnym czasem, podczas którego już mam np. coś zaplanowane, bądź też chcę odpocząć od zgiełku ludzi.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Kurna od integracji jest kawka w ołpenspejsie, albo na hali przy przerwie. Płacą nam za robotę, wolny czas każdy woli spędzić tak jak chce, a nie na siłę poznawać szczegóły życiowe współpracowników. Kumpli każdy ma, jak jest potrzeba zorganizować płatną popijawę żeby ktoś znalazł nowych, to coś w jego życiu poszło nie tak. Jeśli nie stać cię na picie z kumplami za swoje - to też w życiu coś
  • Odpowiedz
Nie, wyciągasz moje słowa z kontekstu.


@Zielonykwiryta: to jaki był kontekst:

A nikt Ci nie każe chlać dp upadłego i sie obżerac człowieku ()

i dlaczego zawołałeś do tego akurat mnie
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: każdy może robić co chce. W pracy jedynym naszym obowiązkiem jest dowozić zadania i dobrze współpracować z innymi. Wszystko inne jest opcjonalne. Moim zdaniem gość tutaj niepotrzebnie zareagował tak agresywnie. Wystarczyło napisać, że ma swoje sprawy na głowie i nie kontynuować rozmowy.
  • Odpowiedz