Wpis z mikrobloga

@ZabijamKury: Ty jesteś mądry inaczej i nie rozumiesz, że ludzie chodzą na imprezy, festiwale, kabarety, IMPREZY FIRMOWE bo robota to nie tylko ZARABIANIE, a nie przebywanie wśród ludzi. Ty nie jesteś w stanie zrozumieć, że ludzie, to nie roboty, ktore sa zaprogramowane na konkretne programy, a istoty stadne zyjące razem, to ze kazdy ma prywatne zycie to jedno i nie jest tożsame z impreza firmowa. Czlowieku przeciez ciebie nikt tam
  • Odpowiedz
Przyjaciół i znajomych ma się po pracy i z nimi się integruje.


@TeflonDon: Czemu tak bardzo tego typu teorie są forsowane w 2023? "W PRACY NIE MA KOLEGÓW", sranie, to jest miejsce w którym spędzasz większość czasu w dorosłym życiu. Może warto jednak nie tworzyć w niej nieprzyjemnej atmosfery? Oczywiście nie mówię tu o brataniu się na siłę, ale jak chit-chat w pracy przy kawie się klei, to czemu i
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta
Ale się pięknie zesrałes XDD W takich sytuacjach się nie odmawia XD Słaby musisz mieć charakter, serio. I nie - dyskoteka w szkole to nie jest to samo. Wtedy jesteś gówniarzem i każda interakcja jest na plus. Jak masz +30 i jesteś ogarnięty to już masz charakter i robisz co chcesz, a nie to co Mietek uważa za słuszne XD Eh widać, żeś młody jeszcze pewnie.
  • Odpowiedz
Nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji w której ktoś stawia alkohol i jedzenie, a ktoś inny nie chce brać w tym udziału.


@duszan_z_kapitana_dupy: 5 browarów za 12 zł, tudzież ćwiartka żubrówki za 15 zł i wyrób kiełbaso-podobny typu kiełbasa śląska której zje z 3 pęta za 7 zł czyli razem wyżerki i picia za 20 zł, jakby byłoby tam coś lepszego to nie trzeba byłoby go namawiać
Instynkt - >Nie potrafię wyobrazić sobie sytuacji w której ktoś stawia alkohol i jedz...

źródło: Screenshot 2023-09-01 at 14-28-55 Gazetka promocyjna i reklamowa Biedronka W tym tygodniu od 26_05_2022 do 01_06_2022 s.49

Pobierz
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: Tak, oczywiście interakacji nie buduje sie w szkole by w nawiązać pierwsze przyjaźnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no tak, bo wg wykopka 30 letni byk to już zgrzybiały senior i nic tylko kanapa i siedzenie na niej i szykowanie sie do grobu
( ͡° ͜ʖ ͡°) 3+/10
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy:
Pewnie za 3 lata nie będzie was znał, bo ludzie zmieniają firmy jak rekawiczki. Dlaczego ma marnowac czas na chlanie z wami?
Integracje wg mnie to generalnie #!$%@?. Jak robiłem kiedyś w takich firmach, to na integracjach zawsze traciłem szacunek dla połowy, bo przed spotkaniem miałem ich za profesjonalistów, po .... za debili i pijaków.
#!$%@?ć integracje.
  • Odpowiedz
@Instynkt: A co Ty masz do żubra w ogóle? Normalne piwo jak tatra, harnaś, tyskie, żywiec itd
( ͡° ͜ʖ ͡°) a no tak, bo wykopek instykt pije tylko wykwitne browary za 50 zł/but za mniej wykopek brzydzi sie wypić ( )
  • Odpowiedz
@Zielonykwiryta
Oczywiście, że nie. Sam bym powiedział spędzam czas aktywniej niż większość ludzi. Po prostu śmieszy mnie takie #!$%@? jak Twoje. Nie chcę iść to nie idzie, bo jak sam napisał jest zmęczony. Pięknie dorabiasz jakieś #!$%@? do tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
Nie chce mi się sprawdzać tego ani tym bardziej czytać tego wątku, ale jestem prawie pewien że OP niedawno baitował na dokładnie odwrotny schemat xD
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: Nie napisał tego normalnie tylko jak jakiś totalny burak wyzywając OPa od dzbanów, bo ten chcial z nim spędzić czas i nie chodzi tu by zachlać pałe i sie zerzygać, a normalnie jak człowiek spedzic razem czas, czego #!$%@? dalej nie rozumiesz? Typ ze SS piramidów mie buduje, że jest tak #!$%@? z energii. W Polsce nie ma niewolnictwa i ludzie mie robią po 20 godz dziennie jak za
  • Odpowiedz
@EleganckiSkrzat: W szkole po szkole nie siedzisz reszte dnia nad ksiązkami dzien w dzien tylkp tez sie spotykasz ze znajomymi i to jest normalne, tak sie buduje znajomości () nie gadasz ZE MASZ PRYWATNE ŻYCIE, bo każdy je ma i tu nie o to chodzi ()
  • Odpowiedz