Wpis z mikrobloga

No i oczywiście na lewicującej stronie artykuły wmawiające kobietom że ciąża to choroba i straszenie ich jak dziecko rzekomo dewastuje ich narządy wewnętrzne podczas ciąży.

Brawo dzietność w Polsce trzeba dobić, nawet wśród mniej poinformowanych kobiet o naturalnym procesie do którego ich organizm został przez miliony lat doskonale przystosowany.

Może by tak zrobić materiał o tym z jakim trudem wysokoprzetworzona żywność przechodzi przez jelita, aby zapobiegać otyłości. Ale skądże, lepiej straszyć kobiety strasznymi ciążami. Imigranci z Afryki którzy stoją przy naszych granicach się nie boją.

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #logikarozowychpaskow #p0lka
Pobierz Mezomorfix - No i oczywiście na lewicującej stronie artykuły wmawiające kobietom że c...
źródło: IMG_0786
  • 113
@yhbgrobdoivbvwamsv: i juz wiemy gdzie upatrujesz idealnego swiata xD i typowe p0lkowe - niech mnie ktos utrzymuje reeee xD
......
Chyba wysrales mózg na toalecie w Polsce tylko 7 % facetów więcej pracuje niż kobiet co jest chanba bo o ile dużo kobiet zajmuje się domem dziećmi to co robi tyle młodych męskich byków ma bezrobociu ?
@R2D2_z_Sosnowca: oby ludzie się przestali rozmnazac bo mamy przeludnienie planety a ludzie którzy sobie robią dzieci nawet nie potrafią się nimi zająć tylko dra mordy i się znęcają psychicznie
Żeby mieć dzieci to trzeba mieć full pieniędzy żeby jakoś to dziecko w zdrowiu i szczęściu odchować a wy jesteście tylko zboczeńcami z fetyszem zapładniania , nie obchodzi was dobro kobiety , dobro i szczęście dziecka obchodzi was tylko żeby zalać dziurę
@rsadada: : powiedział "ambitny" szlauf, który chce być utrzymywany by móc leżeć i pachnieć... xDDDDDD Zdechniesz sama z kotami

Przykro mi z powodu kobiet w twojej rodzinie ale nie każdy miał taką patologie , pozostaje mi współczuć
@rsadada: powiedział "ambitny" szlauf, który chce być utrzymywany by móc leżeć i pachnieć... xDDDDDD Zdechniesz sama z kotami

Lepiej umrzeć sama z kotami niż z takim wybrykiem natury jak ty , nawet jakby mi chcieli milion dopłacić to bym takiego frustrata kijem przez szmate nie tknęła
Najlepsze że takie wykolejence jak ty naprawdę w swojej fantazji myślą że są nagroda dla jakiej kolwiek kobiety
A kazda od takiego agresywnego czuba ucieka
@Linnior88:

szczerze biorąc pod uwagę agresję niektórych debili w stosunku do dzieci to bym się bała być teraz nawet matka

Jezu jak się cieszę że lata wywierania presji społecznej zadziałały i w końcu nowe purchlaki nie będą udręka dla otoczenia i siebie samych
@Linnior88 jakby ludzie przestali się rozmazał to by wyginęli. Co do przykładów anegdotycznych to też bym uważał. Znam mnóstwo ludzi co się z dziećmi obchodzi bardzo dobrze, łożą na ich rozwój i edukację spore środki a dzieciaki mają wysoką świadomość. To że czyjś stary wolał rzucać #!$%@? do matki popijając browara leżąc w wyrze po tyrze nie ma nic do rzeczy. To właśnie takie dzieci nie powinny się rozmnażać bo mają złe
Pobierz R2D2zSosnowca - @Linnior88 jakby ludzie przestali się rozmazał to by wyginęli. Co do ...
źródło: IMG_2841
@Mezomorfix: może być tak, że nie zrozumiałeś nagłówka

W Polsce mówi się "ciąża to nie choroba", kiedy kobieta narzeka, że jest jej ciężko w trzecim trymestrze. Tytuł do tego nawiązuje i po prostu usprawiedliwia narzekanie kobiet, pokazując jak bardzo ciąża ingeruje w organizm. I to akurat mądre i popieram takie artykuły.

Pozdrawiam, życzę powodzenia następnym razem.
W gimnazjum na wdżr nauczycielka nam puszczała filmik o ciąży, powikłaniach i finał z porodem i podcinaną pochwą.
Ja i 2 inne koleżanki powiedziałyśmy sobie, ze nigdy nie będziemy w ciąży.
One zmieniły zdanie i maja min 1 dziecko. Ja nie zmieniłam i raczej się nie odmieni.

Ciąża to nie choroba, ale spore obciążenie organizmu, dlatego często przyrównuje się z wycieńczającą chorobą, bo skutki są zbyt podobne.

Kiedyś było takie powiedzenie „1