Wpis z mikrobloga

No i oczywiście na lewicującej stronie artykuły wmawiające kobietom że ciąża to choroba i straszenie ich jak dziecko rzekomo dewastuje ich narządy wewnętrzne podczas ciąży.

Brawo dzietność w Polsce trzeba dobić, nawet wśród mniej poinformowanych kobiet o naturalnym procesie do którego ich organizm został przez miliony lat doskonale przystosowany.

Może by tak zrobić materiał o tym z jakim trudem wysokoprzetworzona żywność przechodzi przez jelita, aby zapobiegać otyłości. Ale skądże, lepiej straszyć kobiety strasznymi ciążami. Imigranci z Afryki którzy stoją przy naszych granicach się nie boją.

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #logikarozowychpaskow #p0lka
Mezomorfix - No i oczywiście na lewicującej stronie artykuły wmawiające kobietom że c...

źródło: IMG_0786

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@celebert: to nie antypolskie media tylko brak odpowiednich mężczyzn i warunków
Skoro jesteś taki antylewacki antyzachodni to czemu nie jesteś jak tradycyjny Rosjanin czy ukrainiec który na żonę zarabia i zapewnia byt? Pewnie jesteś z tych poloczkow co mówią 'masz tradycyjnie rodzic ' ale wysyła babę do pracy do 8 miesiąca ciąży
W życiu bym się nie dała wrobić w takie łajno
  • Odpowiedz
Tylko szkoda że nie wspomniałeś jak brak posiadania dziecka u większości kobiet wpłynie negatywnie na ich psychikę i skłonność do depresji w wieku 40+ a nawet wcześniej bo to niezrealizowany instynkt macierzyński.


@Mezomorfix: Chłopie, weź idź do jakiegoś lekarze żeby Ci ogarnął te pojęcia i wytłumaczył, bo system edukacji Cię okrutnie oszukał XD. Albo prawackie portale, bo tam pełno takich wydumań XD
  • Odpowiedz
@CheSlaw: już po twojej gadce widać jaki z ciebie cudowny samiec , nie martw się takim jak ty dzieci nie grożą bo facet co dużo marda ciapie a mało robi ma ojca się nie nadaje
  • Odpowiedz
@CheSlaw: już po twojej gadce widać jaki z ciebie cudowny samiec , nie martw się takim jak ty dzieci nie grożą bo facet co dużo marda ciapie a mało robi ma ojca się nie nadaje


@Linnior88 I kolejna projekcja XD Teraz to mi zaczęło być ciebie trochę żal bo widać że sama sobie próbujesz większość tych bzdur udowodnić, a nie innym.
Co, młodość się skończyła, zainteresowanie samców też i teraz przepoczwarzasz
  • Odpowiedz
@CheSlaw: akurat ma zainteresowaniu od takich cudów jak ty to mi nie zależy
Ja się modlę do Boga żeby mi wagina mchem zarośla żeby z takim nigdy nie wpaść
Od razu widać że masz mentalność przemocowej kanalii która by się znęcała nad mama i dzieckiem
  • Odpowiedz
@CheSlaw: mi twoja opinia zwisa ale się nie rozmnażaj nie niszcz swoim gadzim narcystycznym mózgiem dziecka , po tym co wygadujesz nie nadajesz się do dzieci mentalność przemocowca
  • Odpowiedz
@Linnior88: oczywiście wszystko wina mężczyzn, już przestań feminazistko siać propagandę twojego ruchu antyludzkiego, gdzie wyczytałaś że nie ma dobrych mężczyzn, pewnie na antypolskich mediach o których mówiłem, bardzo łatwo Polskę zniszczyć ponieważ mamy bardzo malo inteligentne kobiety które na dodatek sa zakompleksione I zrobią wszystko żeby swój kraj zniszczyć w imię czego, słowa mediów zarządzanych przez inne kraje, puknij się w glowe
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: nazywanie ciąży chorobą to przesada, ale nie da się ukryć, że ciąża mocno wpływa na stan organizmu kobiety i trzeba się w niej liczyć z pewnymi niedogodnościami (burza hormonów, wymioty, zmiana smaku i węchu, częstsze oddawanie moczu, większa potrzeba snu, rozstępy, ogólnie naciągnięcia skóry, obciążenie kręgosłupa, nie mówiąc już o dolegliwościach przy samym porodzie). Same dolegliwości wskazują naz to,jak bardzo organizm jest obciążony w czasie ciąży. Nie mówię, że nie
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Krolowa_Nauk:
Owszem, występuje masa niedogodności związanych z ciążą. Z tego powodu jak najbardziej popieram wszelkie wsparcie kobiet, refundację żłobków, socjal czy tez niższy wiek emerytalny dla kobiet które urodziły.
Ale w mediach mamy wręcz nagonkę na bycie w ciąży a nawet samo posiadanie dzieci jako ograniczenie.
To nie wpływa korzystnie na dzietność jak i kobiety w ciąży, które błędnie informowane są że chorują i niszczą sobie życie.
Czy tego chcemy czy
  • Odpowiedz
nie niszcz swoim gadzim narcystycznym mózgiem dziecka


@Linnior88 i kolejna projekcja XD

A tak żeby ci popsuć humor do końca to wiedz że mam już tyle dzieci ile planowałem.
  • Odpowiedz