Wpis z mikrobloga

No i oczywiście na lewicującej stronie artykuły wmawiające kobietom że ciąża to choroba i straszenie ich jak dziecko rzekomo dewastuje ich narządy wewnętrzne podczas ciąży.

Brawo dzietność w Polsce trzeba dobić, nawet wśród mniej poinformowanych kobiet o naturalnym procesie do którego ich organizm został przez miliony lat doskonale przystosowany.

Może by tak zrobić materiał o tym z jakim trudem wysokoprzetworzona żywność przechodzi przez jelita, aby zapobiegać otyłości. Ale skądże, lepiej straszyć kobiety strasznymi ciążami. Imigranci z Afryki którzy stoją przy naszych granicach się nie boją.

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #logikarozowychpaskow #p0lka
Mezomorfix - No i oczywiście na lewicującej stronie artykuły wmawiające kobietom że c...

źródło: IMG_0786

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: zgodzę się z tym, że to nie służy ludziom jako populacji, której głównym celem jest przetrwać. Wydaje mi się jednak, że tego typu "nagonka" na ciążę to tylko czubek góry lodowej, jeśli chodzi o czynniki zniechęcające europejskie kobiety do zachodzenia w ciążę. Ja na przykład bardzo bym chciała mieć dzieci, mam stabilny związek, ale wciąż nie zdecydowałam się na ten krok pomimo już dość dużego wieku, bo sytuacja ekonomiczna
  • Odpowiedz
zrób sobie wazektomie serio bo jak masz takimi tekstami srac do żony i dziecka to jesteś w pierwszej kolejce po niebieską kartę


@Linnior88: no od takiej manipulantki z psychiatryka to na pewno xD, wymień baterie i sie zabaw troche bo ci nerwy z braku dominacji puszczają
  • Odpowiedz
ciąża to choroba


@Mezomorfix: no trochę tak jak posiadanie małego pasożyta, który odbiera ci z ciała większość najważniejszych składników odżywczych, kobieta po ciąży wygląda jak gówno + ma bardzo słabe włosy
  • Odpowiedz
  • 0
@Krolowa_Nauk: W Polsce jest relatywnie bieda w porównaniu do innych krajów UE ale to szeroki temat.
Natomiast trzeba wspierać modyfikacje kodeksu pracy aby kobiety nie można by zwolnić po urlopie macierzyńskim, dodatkowo w zawodach z wysoką barierą wejścia coraz częściej mamy możliwość pracy zdalnej.
Jednakże indoktrynacja w UE jest bardzo szkodliwa i w Polsce jej efekt widzimy dopiero od kilku lat. W krajach skandynawskich, czy tez we Francji ten proces
  • Odpowiedz
Polskę zniszczyć ponieważ mamy bardzo malo inteligentne kobiety


@celebert:

Za to samców mamy bardzo mądrych, zacofanych, łapiących się na clickbajty z Onetu o rochansku z mokebe, do tego nigdy żaden z nich rodzić nie będzie, bólu czuć nie będzie ale się będzie wymądrzał że kobiety mają cierpieć czy chcą czy nie bo to naturalne i on tego chce xD
  • Odpowiedz
@Mezomorfix:

Jeśli kobieta nie chce dzieci to niech ich nie ma, lepiej dla niej i dla nich. Jak kobieta chce mieć dzieci to takie onetowe teksty na nią nie zadziałają. Jak nie chce dzieci to nawet 800+ na dziecko jej nie zachęci. Jak się taka waha, to lepiej żeby była świadoma co ją czeka, jakie są wady i zalety, a wy chcecie tym kobietom odebrać te informacje bo jeszcze się
  • Odpowiedz
to efekt braku zrozumienia i udogodnień dla kobiet z dziećmi


@Linnior88: xDDDDDDDDDDDD polska, jedyny cywilozowane kraj gdzie L4 od momentu zalania do 4 lat po urodzeniu jest norma xD polska, kukoldlandia gdzie kazdy raczki caluje, doplaty, 500+, kult matki polki, swiete dziecko, #!$%@? nawet miejsca parkingowe wam robia jak niepelnosprawnym - brak udogodnien xDDD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: tak w Polsce L4 jest normą bo w Rosji na Ukrainie krajach arabskich matki z dzieckiem w domu utrzymuje FACET a nasi są niepełnosprawni fizycznie i intelektualnie i państwo musi pomóc
Nie osmieszyles kobiet tylko facetów w tym kraju
Piękne samozaoranie samczyku alfa
  • Odpowiedz
w Rosji na Ukrainie krajach arabskich matki z dzieckiem w domu utrzymuje FACET a nasi są niepełnosprawni fizycznie i intelektualnie i państwo musi pomóc


@Linnior88: i juz wiemy gdzie upatrujesz idealnego swiata xD i typowe p0lkowe - niech mnie ktos utrzymuje reeee xD
  • Odpowiedz
Natomiast trzeba wspierać modyfikacje kodeksu pracy aby kobiety nie można by zwolnić po urlopie macierzyńskim, dodatkowo w zawodach z wysoką barierą wejścia


@Mezomorfix: Niewiele to da.

Jednakże indoktrynacja w
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Jestem obecnie w 7 miesiacu ciazy i przyznam szczerze ze na poczatku sama ochoczo mowilam "ciaza to nie choroba". Mialam duzo energii, motywacji. W pracy akurat awansowalam. Wiekszy zakres obowiazkow, wieksza odpowiedzialnosc, delegacje zagraniczne. Podrozujac do jednego z tropikalnych krajow nie moglam przyjac szczepien, ale pojechalam, bo nie chce byc jedna z tych madek co nic nie robia. Udowodnie wszystkim, ze mozna pogodzic ciaze z praca. Najgorsze byly nieprzespane
  • Odpowiedz
ak się składa że mam koleżanki z ukrainy żadna z nich nie pracuje mając małe dziecko tylko polka musi orać bo smalec alfa nierob naciska na dzieci później do roboty wygania


@Linnior88: ideal p0lki, zero ambicji, zero pracy, zero osiagniec, tylko lezec i byc utrzymanka, bo sie nalezy xDDD
  • Odpowiedz