Wpis z mikrobloga

Witam Wykop

Proszę o #wykopefekt w sprawie kradzionego rowera.

Dzisiaj jadąc rowerem ulicą Grzegórzecką, zobaczyłem rower Specialized który jeszcze wczoraj był na klatce w mojej kamienicy, w towarzystwie dwóch bardzo nieładnie wyglądających panów (musicie wybaczyć mi ocenianie i stawianie wniosków po wyglądzie), ślady przedawkowań alkoholowych na twarzy, złe zęby, podarte ciuchy- no ewidentnie menelepy jak się patrzy. Zatrzymałem się i spytałem czy ten rower należy do nich po czym powiedziałem że dzwonię na policję bo ja mam wątpliwości co do tego. Chłopaki szybko skumali o co chodzi i zaczeli uciekać, rower miał pedały SPD i chłop prawie się na nim #!$%@?ł jadąc chodnikiem.
Wiedział że nie ma żadnych szans ze mną w kwestii pościgu (Merida Speeder tutaj więc jest #!$%@? na slickach) i po jakimś czasie zszedł z roweru i powiedział że ma taksówkę i się spieszy a rower tu zostawia zabezpieczony. Zadzwoniłem na policję i po całej godzinie czekania łaskawie przyjechała i zabrała rower ze sobą. W kamienicy jest monitoring i z miejsca którego zabrał jest też

No i właśnie dochodzę do sedna, czy ktoś nie zgubił/nie zna kogoś kto stracił roweru Specialized Turbo Creo SL E5 Comp w Krakowie? Poniżej wrzucam zdjęcie, rower do odbioru na Komisariacie w Krakowie

#rower #krakow #kradziez #konfident #specialized #rowerowykrakow

Pozdro!
Devasto27 - Witam Wykop

Proszę o #wykopefekt w sprawie kradzionego rowera.

Dzisiaj ...

źródło: skradzionyrower

Pobierz
  • 115