Wpis z mikrobloga

Jeszcze kwestia bezpieczeństwa, gniazdka do namiotów pewnie na jakichś cienkich drutach, przy takim obciążeniu mógł puścić z dymem całe pole namiotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiem czy to ja jestem dziwny, ale w moich oczach to co trzecia osoba byłaby zdolna coś takiego #!$%@? xd


@Lefty: jesteś dziwny a to ze 1/3 osob z twojego otoczenia bylaby zdolna do czegos takiego pokazuje w jakim srodowisku sie obracasz, zmien znajomych. cala sieć mogla paść przez tego dzbana
  • Odpowiedz
  • 145
Zawsze czytam negatywy i je analizuje. Czasami ktoś da 1 gwiazdkę, bo coś wg niego ma wadę, gdzie dla mnie to zaleta. XD


@Kolarzino:
Ostatnio szukałem opinii o porodówkach w okolicy, to praktycznie każda jedna miała masę poprawnie napisanych ocen na 4-5 gwiazdek i drugie tyle ocen na jedną pisanych z błędami przez Karyńska oburzone, że nikt im stóp nie wymasował, że coś tam było nierefundowane albo że personel zabronił
  • Odpowiedz
@doogroo2: niby tak ale dopiero w hitach wykopu był artykuł, że auto się nie chce ładować z gniazdka bez uziemienia i wszyscy byli oburzeni ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 24
@skalar_neonka Może i człowiek wyjdzie z biedy, ale bieda z człowieka nigdy. Jeszcze to żałosne robienie z siebie ofiary, które po wyjaśnieniach właściciela pola namiotowego, przerodziło się w robienie z siebie debila... ( _)
  • Odpowiedz
Ludzie to dzbany i nawet się z tym nie kryją.


@smk666: i całe szczęście że się nie kryją, bo dzięki temu można ich łatwo wykryć i unikać

Tylko na google brakuje najwyraźniej możliwości sprawdzenia opinii jakie wystawiał dany klient. Wiadomo by było na kogo uważać...
  • Odpowiedz
@skalar_neonka: Jedzie facet pod namiot Teslą, bo szkoda mu PLN-ów. Ładuje ją do przyłącza do namiotów, bo szkoda PLN-ów. Aż przypomniał mi się artykuł jak pewien facet robił w Anglii na dom i 8-letnię E-klasę dla żony niepracującej i dwóch córek licealistek, a sam mieszkał z 10 chłopami na 50 metrów kwadratowych mieszkanka w Anglii. Jedna łazienka, jedna kuchenka, jedna lodówka, dla wszystkich + jedzenie z Tesco na co dzień,
  • Odpowiedz
@Kolarzino: ostatnio szukałem opinii o mało znanych liniach lotniczych. Zobaczyłem średnią ocen chyba 2.3/5 i se myśle wtf co oni mają katastrofy co lot czy jak. Okazało się, że większość komentarzy to "przez warunki pogodowe lot opóźniony 2h. Nie polecam" jakby to była wina linii lotniczych xD
  • Odpowiedz
@Lardor: @S-Type @Sylwiusz89 imo błędnie powiązujecie to cebulackie zachowanie z jakąś wrodzoną biedą. Ja bym stawiał raczej na tą słynną, błędnie interpretowaną ZARADNOŚĆ, która dla mnie jest zwyczajnym złodziejstwem. Gdyby cały proceder się udał, to taki dzban pochwaliłby się jeszcze na jakiejś grupce campingowej czy fanów tesli jacy to oni nie są zaradni i ogarnęli sobie "darmowe" ładowanie na 30 kilometrów podczas postoju. Hehe, taki jestem zaradny chłopek
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Ogólnie to wszystkie typy mogą być trafione. Nawet z tym, że tak można. Sam widziałem taką akcję, może nie będę pisał gdzie, proszę pana bez podpisu małżonki nie przyjmę od pana dokumentu, a typ da pani długopis, ona oczy, dała mu i typ normalnie wali podpis za nią. Babka na szczęście rozumna i niech pan to zabiera, ponownie wypełni z oryginalny podpisem żony, ja tego nie widziałam. Ludzie nie
  • Odpowiedz
@Kolarzino: ostatnio przeglądałem wakacje i negatyw za słaba infrastrukture dla dzieci, mało animacji i ogólnie to plac zabaw daleko od głównego basenu. No jak dla mnie same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz