Wpis z mikrobloga

Zarabiam na czysto 10k w #pracait i wg. statystyk zarobków w tym kraju mógłbym polaków kupować hurtowo całymi rodzinami i sprzedawać ich dusze diabłu - a jednak czuję się #!$%@? biedny. Mogę se z tą kasą ogarnąć najwyżej klitkę 40m mieście albo skromny dom pod miastem ~60m^2, no w każdym razie coś do 500 tys. PLN.

Ale jakoś pod każdym miastem wojewódzkim (również powiatowym w Polsce A) zaobserwować można powstawanie nowych chat lekko 1 mln PLN+ każda typu pic rel. Nie jedna chata, nie dwie chaty. Całe osiedla.

Skąd prole mają #!$%@? pieniądze na to? Kim oni są i ile zarabiają? Tylko mi nie mówicie, że każdy z taką chatą pod miastem to kardiochirurg, prawnik karnista wymiatacz albo przedsiębiorca zatrudniający 50+ ludzi xD

Uwzględniając fakt, że często mieszkają tam małżeństwa, to już w ogóle czacha mi dymi. W dzisiejszych czasach z hipergamią #p0lka wiadomo jak jest, samiczka zawsze weźmie samca zarabiającego więcej i nie chce mi się wierzyć w inną wersję. To nie wiem chłop tam trzepie 20k/mc jako senior manager i myszka 5k/mc HR pierdoły w workdayu na zdalnych? #!$%@?ą nadgodziny od rana do nocy czy co? Macie w ogóle w #korposwiat takie osoby co nadają na zdalnych z bogolskich chat za 1 mln? U mnie na callach to tylko się żalą, że spożywka coraz droższa xD

Często pod tymi chatami stoi jeszcze elektryczny (na zielonych tablicach) SUV typu Audi e-tron za 400k. Fotowoltaika na dachu, PC czy klimatyzacja - standardzik. Płoty designer murowane, żadne kute #!$%@? panele gotowce z Castoramy. Ogrody zaprojektowane, #!$%@? idealnie poprzycinane. No #!$%@? pieniądze. Skąd?

#pieniadze #polska #zarobki #praca #zalesie #pytanie
JanRouterTrzeci - Zarabiam na czysto 10k w #pracait i wg. statystyk zarobków w tym kr...

źródło: obraz_2023-08-27_203759024

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanRouterTrzeci: Domki na fotce to nic nie zwykłego. To są domki ludzi, którzy mają budżet domowy w takiej wysokości jak twoja pensja. Rok temu byłem u gościa co budował domek, sporo sam robił, pochwalił się swoją pensją i okazało się, że zarabia 4500 zł.
Mając działkę to za 500k można sobie spokojnie zbudować i wykończyć domek 120m2.
Znajomi mają 11k dochodu miesięcznie, kupili działkę i zbudowali dom 120 m2, po
  • Odpowiedz
odnośnie tych domków trzeba brać pod uwagę ze tez sporo osób w pl wygrywa np. w lotto(warto sprawdzić statystyki), nie mało osób wygrywa kase która spokojnie wystarczy na takie odpicowane chaty:)
  • Odpowiedz
Zarabiam na czysto 10k


@JanRouterTrzeci: Raz, że to znowu nie tak dużo a dwa, to kilka lat temu (przed obecną inflacją) można było bez problemu z takimi zarobkami wziąć kredyt na milion i kupić sobie połowę bliźniaka. Tak, zeżre ci to połowę pensji i będziesz musiał oszczędzać i jak zapylisz kobietę to będzie jeszcze gorzej bo dzieciaki małe żreją czas i kasę jak czarna dziura.

Ja miałem tak, że jak byłem sam to mi wystarczało kasy (z dużą górką), mieszkałem z rodzicami. Potem z kobietą wynajmowaliśmy mieszkanie, działka, budowa domu. To mi zeżarło ze 2 lata życia... trochę się angażowałem w budowę - nie fizycznie ale od strony organizacyjnej, jakieś malowanie sam robiłem, etc... Teraz mam spoko dom, żonę, dzieciaki po kilku latach znowu czuję że mogę sobie pozwolić na więcej ale był taki czas, że liczyłem pieniądze żeby budżetu nie
  • Odpowiedz
@JanRouterTrzeci nie chce nic mówić, ale 8k netto to zarabiają u mnie sebki na wsi w kołchozie oczywiście z nadgodzinami. Więc 10k netto w wojewódzkim to można sobie aktualnie w dupe wsadzić xd
  • Odpowiedz
8k netto to zarabiają u mnie sebki na wsi w kołchozie


@mat0707: Podrzuć kontakt do firmy, chętnie zawinę się z warszawy na tą mityczną wioskę zarabiać te 8k za pomachanie łopatą
  • Odpowiedz
@Ethernit

>8k netto to zarabiają u mnie sebki na wsi w kołchozie


@mat0707: Podrzuć kontakt do firmy, chętnie zawinę się z warszawy na tą mityczną wioskę zarabiać te 8k za pomachanie łopatą


Żeby tyle zarobić to trzeba się nieźle narobić, ale kasa jest. Na wsi zarobić 8k to tak jak w wojewódzkim 15k. Usługi i #nieruchomosci w miastach wojewódzkich są 100% droższe
  • Odpowiedz