Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: jako palacz Cię popieram, każda fajka to dla mnie jak publiczna masturbacja (w pewnym wieku nie czujesz się z fajka cool tylko jak niewolnik, śmierdziel i patus) ale co zrobisz mimo wszystko odrobina przyjemności.
@aberrracja:

Kolejny socjalista.
Zamknij okno albo się wyprowadź z tego osiedla.
Jak pozwolicie urzędasom o wszystkim decydować, to się obudzicie w klatkach.
Temat zamykam.

@Ogau

Ty no masz. Należy zakazać balkonów.
I otwieranych okien. I sprzedaży zapalniczek.
Tak będzie dobrze?

1:0 dla ciebie bo odpisałem.
@velmar: czyli jednak obornik na balkonie sąsiada by cię denerwował, ale już smród gorszy od gówna ma mnie nie denerwować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niochland:

Sam rzuciłem, ale założę się że sam odpalasz grilla śmierdziucha na balkonie, albo gdzieś koło innych ludzi.
Innym twój śmierdzuch grill może przeszkadzać, pomyślałeś o tym? Zakazać grillów!
Albo twoje auto w dieslu (jeśli cię stać) też #!$%@? spalaną ropą. Mi to może przeszkadzać. Nie chce ciągle śmierdzieć i wdychać twojej brudnej ropy.
A jak gotujesz, to mam nadzieję, że przy zamkniętych oknach - nikt nie chce wdychać syfu który
@Ogau:

Tylko zakaz balkonów rozwiąże wszystkie twoje problemy.
Tak lepiej czy wolisz osobno zakazywać wszystkiego, co ci może przeszkadzać na balkonie sąsiada?
@velmar: ale palacze to mój jedyny problem w bloku. W sumie nawet nie w moim bloku, bo ostatnia paląca sąsiadka zmarła na zator, którego przyczyną było pewnie to palenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli według ciebie można rozsmarować obornik na balkonie i sąsiadom można mówić, żeby zamknęli okna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj przez kilka lat wymógł to rynek, więc moje pytanie jest czy na prawdę państwo musi ingerować w takie rzeczy?


@masiakla: w Polsce? Niestety musi. Podobnie jak na drogach, gdyby wszyscy jeździli zgodnie z ograniczeniami predkosci to nie byłoby wypadkow. Ale niestety mamy dosyć sporo Januszy, którzy zawsze wiedzą lepiej, a na nich działa niestety tylko bat w postaci wysokich kar.
@masiakla: Oczywiscie ze musi bo jak nie bedzie odgornej zasady to bedzie chlew w tym kraju. Zaloze sie za gdyby nie bylo zakazu to wiele ludzi o poproszenie zeby zgasic fajke/odejsc albo cokolwiek odpowiedzialoby ze masz #!$%@? bo jasnie pan moze palic.
w Polsce?


@ArnoldZboczek: z dupy argument, że w Polsce. Uwierz mi hindusi, ciapaci są dużo bardziej zakuci od polaków. a o prowadzeniu pojazdów nawet nie będę wspominać. te zakazy zostały przed polską wprowadzone we francji, niemczech i kilku innych krajach eu, tam też musieli?
@masiakla Nie wytłumaczysz tym, którzy muszą mieć życie układane przez innych.
Palenie jest słabe, ale stygmatyzowanie palaczy jest jeszcze gorsze, szczególnie jak robią to ludzie z hehe fifką do skunika.