Wpis z mikrobloga

@Ogau:

Mylisz się.
Kolejnym krokiem powinno być wprowadzenie podatku dochodowego 100%, stworzenie ministerstwa zbiorowego żywienia, ministerstwa spędzania wolnego czasu, ministerstwa przydzielania odzieży, ministerstwa pozwoleń na rodzicielstwo i jeszcze wielu innych.
Ludzie nie mogą decydować sami o sobie bo się nie znają!!
Tylko odpowiedni urzędnik po np europeistyce wie lepiej, co jest dla nas lepsze!!

Ja pier...le, jak ja nienawidzę komuchów.
@masiakla

@zloty_wkret: moje pytanie jest czy na prawdę państwo musi ingerować w takie rzeczy?


Nie musi i nie powinno, ale ludzie kochają gdy politycy zajmują się zbędnym gównem. Większość białasów a szczególnie tych z Europy wschodniej jest przyzwyczajona do buta na ryju i kontroli każdego aspektu życia. Taki człowiek nie wyobraża sobie świata w którym wiele rzeczy można zrobić, ale z czystej przyzwoitości się ich nie robi - musi być czerwony
Ci co mają więcej niż 15 lat pamiętają jak w autobusach czy tramwajach można było palić


@niochland: więcej czyli ile, 45? XD ~15 lat temu wprowadzili zakaz palenia ale na przystankach, w autobusach to nawet na początku lat 00 nikt nie palił z tego co pamiętam
ja pale bardzo duzo papierosow ale jak kiedys traafilem do takiego przybytku gdzie mozna bylo palic to tragedia. chcesz jarac to wyjazd na dwor, ja w smierdzacej chmurze dymu sie dusic nie bede
@j3sion: dalej są tacy co idą do kibla na "hehe dymka" a potem nie dość że w kiblu śmierdzi to jeszcze wraca taki odświeżony do przedziału i wali. Powinni takich #!$%@?ć na kolejnym przystanku bez prawa powrotu a kiblach zamontować czujniki dymu które wszczynają alarm
Na lotnisku chopina też są takie budki dla palaczy i one tak jebią na 20 metrów,


@ignorancie: bo sa #!$%@?. na ICN masz osobne wielkie pokoje z hermetycznymi drzwiami i przepływem laminarnym, wewnątrz ktoś może jarać pół metra od Ciebie i nawet nie poczujesz zapachu
Knajpy i restauracje są albo podzielone albo mają odpowiednią wentylację i tego problemu nie ma.


@Horkheimer: a w czarnogórze to też knajpy mają takie super wentylacje i rozdzielenie stref?
Ludzie nie mogą decydować sami o sobie bo się nie znają


@velmar: ale niech sobie sami o sobie decydują. Problem w tym, że jak taki śmieć ludzki pali na balkonie to wpływa na moje życie, a nie tylko swoje
@michal-szpakowski po pierwsze problemem nie jest to co robi sobie ze pali a to ze jego dym wlatuje do mojego mieszkania i mnie truje i śmierdzi niemilosiernie jak chce to niech sobie zuje tyton albo przykleja plastry nikotynowe to innym nie szkodzi. tak samo jak halasuje i wzywa się policje bo za głośna muzyka. wolność twojej piesci kończy się tam gdzie zaczyna wolność mojego nosa