Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To nie jest wina polityki żadnego rządu, że nie ma dzieci a zmian obyczajowych które działają na niekorzyść. Chciałbym mieć żonę, dzieci, rodzinę, dom.. ale z kim mam to mieć skoro nie ma dla mnie kobiety? Nie potrzebuje pieniędzy bo mam stabilną pracę, umiem zadbać o drugą osobę, myślę że jestem dobrym człowiekiem i co mi po samym chceniu? W otoczeniu mojej pracy każda zamężna, więc od kilku lat bezskutecznie próbuje na apkach randkowych. Nawet płaciłem za premium i jedyne co mi się udało to spotkać może 2-3 w ciągu dwóch lat z czego obie okazały się niestabilne emocjonalne i po przejściach, więc i tak by nic z tego nie było (do tej pory je widzę na apce).

#przegryw #slub #rodzina #blackpill #tfwnogf #tinder #samotnosc #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To nie jest wina polityki żadnego rządu, że n...
źródło: ISWaSu5ng
  • 28
Anonim (nie OP):

To nie jest wina polityki żadnego rządu, że nie ma dzieci a zmian obyczajowych które działają na niekorzyść. Chciałbym mieć żonę, dzieci, rodzinę, dom.. ale z kim mam to mieć skoro nie ma dla mnie kobiety?


A kto tworzy takie prawo, że nie opłaca się mieć dziecka, bo koszty życia są co raz wyższe i świadomi ludzie wiedzą, że posiadanie dziecka to w najgorszym razie będzie wegetacja
Anonim (nie OP):

To nie jest wina polityki żadnego rządu, że nie ma dzieci a zmian obyczajowych które działają na niekorzyść.


To jest wina tylko i wyłącznie trzech rzeczy;
1) taniego transportu.
2) powszechnego dostępu do internetu, zwłaszcza tych portali gdzie można poznawać innych ludzi.
3) emancypacja kobiet (edukacja, wyższe zarobki, wyższe stanowiska etc.)

Anonim (nie OP):

ani Turcy ani Hiszpanie nie mogą się pochwalić dużym wzrostem


@Lysandros: to nie ma znaczenia jak jest na prawdę, liczy się to jak kobiety ich postrzegają, a polki i ogólnie kobiety z byłego bloku wschodniego sà zakompleksione i myślą, że faceci z zachodu sà lepsi niż z polski.



@mirko_anonim: To zdjęcie było na anonimowych już z 10 razy, pamiętam je dobrze, bo za każdym razem bolą mnie te obcięte nogi u faceta na drugim zdjęciu xD Najlepszy dowód na to, że te zarzutki piszą w kółko te same osoby.

@Pechpechpech: Przecież blondyni też są w związkach, sama nawet z takim byłam. Ale może są z Polkami, a nie "p0lkami".
@mirko_anonim: boshe jakie to zdjęcie jest beciakowskie. Tak właśnie widzę (jak na zdjęciu po prawej) każdego lamentującego przegrywa który skomli o tzipę. Wy potrzebujecie mamusi a nie żony xd

Żeby nie było, sam jestem single forever i ruchałem tylko raz w życiu bez płacenia ale jak czytam takie posty to mnie skręca z żenady.
Anonim (nie OP): Jesteś takim samym człowiekiem jak te kobiety po przejściach, osoby które były nie zaburzone już dawno są w związkach i mają rodziny i są szczęśliwe, to nie jest tak że tylko kobiety zepsuły rynek, gdyby z tobą było wszystko ok to nie miałbyś problemów.


· Akcje: Odpowiedz