Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To nie jest wina polityki żadnego rządu, że nie ma dzieci a zmian obyczajowych które działają na niekorzyść. Chciałbym mieć żonę, dzieci, rodzinę, dom.. ale z kim mam to mieć skoro nie ma dla mnie kobiety? Nie potrzebuje pieniędzy bo mam stabilną pracę, umiem zadbać o drugą osobę, myślę że jestem dobrym człowiekiem i co mi po samym chceniu? W otoczeniu mojej pracy każda zamężna, więc od kilku lat bezskutecznie próbuje na apkach randkowych. Nawet płaciłem za premium i jedyne co mi się udało to spotkać może 2-3 w ciągu dwóch lat z czego obie okazały się niestabilne emocjonalne i po przejściach, więc i tak by nic z tego nie było (do tej pory je widzę na apce).

#przegryw #slub #rodzina #blackpill #tfwnogf #tinder #samotnosc #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To nie jest wina polityki żadnego rządu, że n...
źródło: ISWaSu5ng
  • 28
nie rozumiem fenomenu brusntow


@Revizorek: p0lki lecą do wszystkiego co ciemne. Biały z bladą cerą, jasnymi włosami i oczami za to może sobie odbić na każdym innym kontynencie (szczególnie w azji czy am.poł). A tam z kolei ci bardziej ciemni (w tym hiszpanie do których tak wzdychają p0lki) uchodzą za gorszy sort.
każdy mężczyzna leci tylko na blondynki z niebieskimi oczami


@Revizorek: generalnie jak byś taką rzucił do ameryki południowej, afryki czy azji to się nie opędzi od facetów i będą sobie z nią fotki robić. Bo będzie tam się wyróżniać mocno. Podobnie będzie z facetami. >90% ludzi na świecie ma ciemne oczy i ciemne włosy dlatego jest to najbardziej powszechne. Ale że w Polsce dominuje jasna cera to jest odwrotnie. Laski szukają
@Pechpechpech: bo przeciwieństwa się przyciągają zazwyczaj blondyni jasni uwielbiają swoje przeciwieństwo brunetki czarne jak kruk a bruneci Ala Hiszpan blondynki dużo jest przecież par blondynka+brunet ale reguły nie ma ale zazwyczaj ja jestem brunetem (szatynem) i nie mam zbytnio jakiś preferencji co do włosów czy oczu xd lubię brunetki blondynki i rude nawet xd chodź trochę bardziej ciemne włosy niby w teori