Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.

#dziendobry
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie ...

źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb

Pobierz
  • 153
Jeszcze nie widziałam kogoś, u kogo by to ładnie wyglądało.


@WielkiNos: z prostego powodu, ładny tatuaż to aktualnie koszt kilkunastu jak nie kilkudziesięciu tysięcy PLN, większości ludzi robią jacyś partacze za ułamek ceny, a idzie za tym odpowiednia jakość
aa to dla Ciebie nawet ubiór czy wygoda w postaci braku stanika to oznaka niedojrzałości xD to ja już też wiem z kim podjąłem interakcję


@Lefty:
Tak, oznacza, ponieważ żyjemy w społeczeństwie a w każdym społeczeństwie obowiązują pewne normy, chociażby te dotyczące ubioru. Na pogrzeb nie idziesz w szortach i żonobijce tylko w garniturze, na basen nie wchodzisz w smokingu a na spacer do miasta czy do restauracji nie idziesz ubrany
@360obrot mnie np. To nie boli ale zauważam trend tak samo jak moda na bycie trans czy odnajdywanie siebie wśród mlodych ludzi jest na tym samym poziomie co kiedyś emo tj. Pokrzycza pojęczą i w końcu z tego wyrosną. Tylko problem zaczyna się jak nastolatki za przyzwoleniem dorosłych i społeczeństwa biorą hormony które #!$%@?ą gospodarkę hormonalna a później kiedy już sie ockna to ciężko to odwrócić
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
Mnie rozwalił anestezjolog (chyba) z któregoś znaleziska. Miał na przedramionach takie łby węży gotowych do ukąszenia. Jeszcze niedawno takie dziary nosili skini i przestępcy (w gruncie rzeczy to jedna grupa była), grypsy też się pchają do języka potocznego. Wolałem jednak jak głównie przestępcy nosili dziary, bo od razu wiedziałeś z kim masz do czynienia a dzisiaj ciul wie.
I tak, Twoje ciało Twoja sprawa, po prostu piszę co myślę o
@360obrot otoczenie przez patologię jest niekorzystne. Mi osobiście najbardziej przeszkadza to, że powszechność generuje głupią modę, przez którą młode dziewczyny się oszpecają. Coraz trudniej znaleźć przez to normalną partnerkę. Poza tym kwestia estetyczna, podobnie jak normalnym ludziom nie podobałyby się wszechobecne graffiti, tak wszechobecnie pobazgrani ludzie po prostu są brzydcy i wolałbym inny stan rzeczy.

Tak, niespodzianka, to jak inni ludzie wykorzystują swoją wolność ma wpływ na innych. Ten argument "a co