Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.

#dziendobry
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie ...

źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb

Pobierz
  • 153
xDDDDDDD


@Lefty:
No co, w dupie mam co kto sobie maluje i gdzie, wszak ma do tego prawo, ale niech się potem taki nie dziwi, że nie potraktuję go poważnie (do czego ja mam prawo) bo wskazuje to na zestaw cech typowych dla osoby, z którą nie mam zamiaru wchodzić w żadne poważne interesy.

jak ktoś robi porządny, przemyślany tatuaż, u znanego tatuatora, u którego kolejki to pół roku, nie oszczędza
no jakbyś miał to w dupie to byś nie komentował co o tym myślisz xd


@Lefty:
Tyle tylko, że podejście, które opisałem odnosi się do osób infantylnych a niekoniecznie do osób posiadających tatuaże. To, że akurat posiadacze bzdurnych tatuaży są w moich oczach infantylni nie znaczy, że tak musi być dla każdego. Dla mnie to po prostu kolejny znak rozpoznawczy, na równi z chodzeniem w piżamie (dresie) albo bez stanika po