Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.

#dziendobry
Pobierz REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie ...
źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb
  • 153
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: ja nie mam żadnej dziary i wcale mnie nie ciągnie żeby sobie zrobić. Kiedyś myślałem o łydce ale mi się odechciało?
Najbardziej bawi mnie jak ludzie którzy naprawdę groszem nie śmierdzą są w stanie wyłożyć kilkaset złotych żeby "Wyrazic swoją indywidualność" ????????????????
No i dyskusyjna jest jakość większości dziar. Na te zrobione przez artystów dobrej jakości aż przyjemnie popatrzeć.

Spora część wygląda jakby była robiona przez kolegę który dopiero się