Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.

#dziendobry
Pobierz REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie ...
źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb
  • 153
@patryk_66

Do tego dochodzą europejskie, kulturowe rysy - piętnowano dezerterów, rzezimieszków, bandytów, kurtyzany ("aktorki") - i tak winno pozostać, tatuaże były, są i będą dla degeneratów.

Często gęsto (nie generalizujmy, nie używamy pojęcia zawsze) wskazują na problemy z gorem.

Znaki Thora, czy inne Kanji (a tam "Pan Miyamoto lubi w kakao"), bycie brudnopisem, brak akceptacji swojego ciała takim, jakie jest - patrz wcześniejsze..


Wykopki są za wolnością no chyba że
Pobierz L3gion - @patryk66 
 Do tego dochodzą europejskie, kulturowe rysy - piętnowano dezert...
źródło: tak-sobie-patrze-na-to-wasze-spierdzielenie-i-po-prostu-brak-mi-slow-papiez-jan-pawel-ii
to właśnie brudnopisy mają ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trzeba zrobić kompilację screenów bólu dupy lewaków brudnopisów

@przegro_pisarz: My jesteśmy ci normalni, ciągle dla "bólu dupy" jadący po ludziach za wygląd. Nie to co te durne lewaki c'nie Mati?
w tym tygodniu to juz chyba trzeci taki wysryw wyplusowany na pierwsza strone mikroblogu xD o co tu chodzi, to jakies boty?


@piotr_forsa: Wykopki muszą mieć wroga lub grupę którą uznają za niższą stopniem. Zależnie jak wylosuje w danym tygodniu są kobiety, lewacy, rodzice z dziećmi, mieszkańcy "gorszych" miast / rejonów, czarnoskórzy, żydzi, posiadacze ajfonów...
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU Ciekawe czy tak samo drażni Cię lepsze auto na podjeździe sąsiada/„kolegi” albo np jego młodsza i ładniejsza żona/dziewczyna? Jak smutne i nudne trzeba mieć życie, aby zawracać sobie głowę życiem innych. Dla łaknących tego typu przeżyć polecam M jak Miłość.
co Was tak bardzo boli w tym ze ktos ma tatuaże xD


@360obrot: myślę że ludzi boli to samo co w przypadku jakiegoś wymyślnego seksu albo cwaniakowania biznesowego. Kojarzy się to z tym że podejmuje się ryzyko, podchodzi do życia jakoś tak że żyje się raz i się w trakcie życia wytraca swój potencjał i że trzeba szaleć.
Ludzie którzy są nauczeni być przyzwoitymi i że świat powinien być sprawiedliwy źle
o łał, a jak sobie wytatuuje #!$%@? na czole to też nikt nie może mieć z tym problemu? Wszyscy mają mnie brać poważnie, bo tak mi qwa podoba? Niestety, trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. #!$%@? tatuaż też kształtuje obraz takiej osoby.


@lukiboss: ale nie każdy w życiu ma potrzebę żeby inni go brali na poważnie XD