Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.

#dziendobry
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie ...

źródło: comment_1661023735jsh6ZyzlpeLalVXCaUbeLb

Pobierz
  • 153
Na żywo. Wiadomo, na skórze ze względu na jej strukturę nigdy nie będzie to wyglądało jak na telewizorze OLED 4k, ale dobrze wykonane tatuaże są ładne i wielu osobom pasują. To też jest w pewien sposób domena tatuaży, że nie są perfekcyjne. Ludzie w rzeczywistości też nie wyglądają jak na zdjęciach, które są podrasowane ¯\(ツ)/¯. Tyczy się to praktycznie wszystkiego czego robimy zdjęcia, łącznie z naturą.
co Was tak bardzo boli w tym ze ktos ma tatuaże xD ?


@360obrot:
Mnie nic nie boli ale jak widzę kogoś, kto wytatuował sobie jakieś losowe bazgroły to przynajmniej wiem, że lepiej tego człowieka unikać, bo zachowuje się niedojrzale i najpewniej ma problem z kontrolowaniem impulsów. Za takimi dziarami nie stoi za żadne głębsze znaczenie dla "nosiciela" czy przesłanie dla świata, nie jest to nawet estetyczne aby podciągnąć taką "ozdobę"
smk666 - >co Was tak bardzo boli w tym ze ktos ma tatuaże xD ?

@360obrot: 
Mnie nic ...

źródło: d4aef86f5bcd227011b8ced57d25020d

Pobierz
@360obrot: w zasadzie to nic, oprócz zbędnego rozgrzewania gospodarki, to raz i dwa - dostrzegania na ulicy masochistów, którzy czynią sobie krzywdę [matematycznie, w skali zdrowotnej robienie sobie tatuażu mieści się w dziedzinie od minus nieskończoności (Wytatuuję sobie gałki oczne. O Boże, O bulwa... #pdk) do zera].
Takich ludzi nazywa się krótko: degeneratami.

Do tego dochodzą europejskie, kulturowe rysy - piętnowano dezerterów, rzezimieszków, bandytów, kurtyzany ("aktorki") - i
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: @WielkiNos @360obrot @smk666 jak ktoś robi porządny, przemyślany tatuaż, u znanego tatuatora, u którego kolejki to pół roku, nie oszczędza - robi tatuaż w kolorze - to nie mam żadnego problemu.
Problem mam jak typowa patologia bez pieniędzy robi sobie byleby coś było, byle jak najtaniej.
Przykład: mój biedny ziomek, co co miesiąc pożycza hajsy i tak usrał się żeby zrobić sobie tatuaż, bardzo ambitny: imię syna i datę urodzenia