Wpis z mikrobloga

@WielkiNos Ale pięknie się przedstawił ten pan ( ͡º ͜ʖ͡º).
najwyraźniej nie jest zbyt męski, skoro Twoje zainteresowania go przerastają i się boi że zostanie stłamszony, a tak bardzo chce być samcem Alfa.
Jak dla mnie to Twoje zainteresowania to tylko same plusy, wiadomo że uroda przemija a przez życie trzeba iść razem a nie obok siebie.
@lukiboss: I co z tego, skoro najważniejszy i tak jest wygląd u kobiety? Dopiero wtedy oceniasz dalej, czy można zbudować coś poważniejszego. I nie mówię tutaj o onieśmielających 8-9/10, tylko o spokojnych 6 - takie kobiety są wystarczająco atrakcyjne, a jednocześnie nie boisz się zagadać.
@laxmanCR7: no to ja wolę 5/10 ogarniętą życiowo, niż 9/10 z kasy w żabce. I tak właśnie sobie wybrałem, moja dupa nie będzie nigdy miss topless, ale nie mam problemu w wiązaniu z nią przyszłości. Jest ambitna, pracowita, inteligentna i wolę taką, niż tępą lampucerę. Niestety sporo chłopów to debile, sam mam ziomka dla którego dupa 9/10 może być bezrobotna, bez szkoły, z bachorami z poprzedniego związku, patuska itp. dla niektórych