Wpis z mikrobloga

@Marek_Licyniusz_Krassus @BombaskaEskadraLotnicza: że to kiepy i nieudolne życiowo osoby, nic z takiego nie będzie. Do końca życia będzie #!$%@?ł za minimalną w kołchozach i narzekał, że mu źle, bo nie ma pieniędzy. Kto chciałby z taką osobą wiązać swoją przyszłość? Jeśli już w wieku 20-30 lat nic mu się nie chce, nie rozwija się, stoi w miejscu, to później będzie tylko gorzej.
@BombaskaEskadraLotnicza: nic mnie nie zaskoczy, mam wyuczony zawód, mam kierunkowe studia, wiedziałem co chcę robić i jak poprowadzić swoją ścieżkę kariery. Nawet jak mnie zwolnią to tydzień, dwa i mam podobną robotę. A, że na kasie pracują kiepy, które nawet tabliczki mnożenia nie ogarniają no to szkoda bardzo, żeby miały łatwo w życiu... Do żadnej roboty takie osoby nie nadają. Ja nawet jakbym musiał się przebranżowić - nie ma problemu, nauczę,
@lukiboss: ile ty masz lat? nie wszyscy mają patronat ogarniętych rodziców. znam ludzi, których np. rodzina #!$%@?ła albo mąż / żona. dopadła ich depresja i się okazało, że dopóki się nie wyleczą nie są w stanie pracować w tej swojej super wyuczonej pracy. Znam ludzi, którzy wydali kilkaset tysięcy na licencję ATPL, a potem przyszedł covid i zostali na lodzie... Gadasz jak taki dzieciak, którzy miał łatwo i gardzi tymi, którym