Wpis z mikrobloga

Czemu na wykopie tak bardzo nie lubi sie fliperów?

Czytałem taki argument, że są szkodliwi i nic nie wnoszą do spoleczeństwa.
Ale przeciez tak samo jest z #kryptowaluty, gdzie ta wartosc jest spekulacyjna, influencerzy tez zarabiaja w #!$%@? kasy za prymitywne czynności bez pokrycia, a czepiacie sie kogoś kto kupuje taniej, sprzedaje drożej czyli po prostu handluje?

Czy być może to po prostu wasze nieudacznictwo, ze nic nie macie, ani nic nie odziedziczyliscie? #pytanie #nieruchomosci #flipmieszkania #flipperzy
 • 65
 • Odpowiedz
@curiousboi kryptowaluty są nieszkodliwe, Influ chcąc nie chcąc, muszą mieć pomysł na siebie i dbać o content (ilość influ zarabiających porządny hajs, powiedzmy od 10k miesięcznie i więcej to ledwie procent calosci), a flipperzy mają realny wpływ na poziom życia, zawyżanie cen mieszkań, i ograniczanie dostępności do podstawowego dobra jakim jest mieszkanie. Jesteś tak glupi, czy tylko udajesz, że nie widzisz różnicy między tymi przypadkami?
 • Odpowiedz
Czy być może to po prostu wasze nieudacznictwo, ... ani nic nie odziedziczyliscie?


@curiousboi: a w czym qurwa twoja zasługa, że coś odziedziczyłeś?

Może dopuścmy żródła wody do spekulacji - wtedy bogaci wykupią wszystko i ustalą wysoką cenę za butelkę 500zł, żeby zarobić w hoooi :) Fajnie by było, nie?
 • Odpowiedz
@curiousboi: chuop porównał nieruchy (których potrzebuje KAŻDY) do jakiegoś cyfrowego żetona, którym interesuje się garstka freethinkerów i julek z tiktoka.
 • Odpowiedz
Ale przeciez tak samo jest z #kryptowaluty, gdzie ta wartosc jest spekulacyjna


@curiousboi: Tylko kryptowalut nie potrzebujesz do życia, a mieszkania tak. Do tego przestrzeń jest ograniczona, w przeciwieństwie do kryptowalut.

Nie same spekulacje są problemem, a spekulacje na podstawowych dobrach, niezbędnych ludziom do życia.

nieudacznictwo, ze nic nie macie, ani nic nie odziedziczyliscie?


XDDD

Sam uczciwie odziedziczył, zuch!
 • Odpowiedz
@curiousboi Bo to plebs, bez pojecia o zarabianiu pieniedzy. Ograniczone umysly potrafiace tylko #!$%@? w kolchozie i wykonywac polecenia wydane przez „prywaciarza”. Tu 90% #!$%@? na etacie a 300 000 w gotowce nie zobacza nigdy. #!$%@? sie, ze mozna zarobic wiecej niz 3000 nie jebiac na tasmie 12h.
 • Odpowiedz
 • 1
@Wixonejo: Jak nie są szkodliwe? Cyferki są wyssane z dupy, sprzedają je i kupują nieruchomości i was, zwyklych szaraków jeszcze bardziej to oddala od kupna, bo sztucznie kreowane pieniądze idą w real estates xD jestes tak glupi czy tylko udajesz?
 • Odpowiedz
kryptowaluty są nieszkodliwe, Influ chcąc nie chcąc, muszą mieć pomysł na siebie i dbać o content (ilość influ zarabiających porządny hajs, powiedzmy od 10k miesięcznie i więcej to ledwie procent calosci), a flipperzy mają realny wpływ na poziom życia, zawyżanie cen mieszkań, i ograniczanie dostępności do podstawowego dobra jakim jest mieszkanie. Jesteś tak glupi, czy tylko udajesz, że nie widzisz różnicy między tymi przypadkami?


@Wixonejo: a to że flipperzy jebią się
 • Odpowiedz
@charlie1919 w normalnym przypadku, liczy. W aktualnym że względu na niskie % nakładany na takie transakcje flipperzy podbijają ceny rynkowe, powodując to, że większość osób na etacie nie ma zdolności na małe mieszkanie, a ich "pomysly" o kredytach i dopłatach tylko to podbijają. Ta sama sytuacja, gdy mieszkanie idzie na wynajem, a ceny takich mieszkania we wro (nawet nie 2 centrum, a na ibrzezach) często przebijają 4k.
 • Odpowiedz
@curiousboi: Bo wykopki są biedne i niezaradne. Przez to nie stać ich na mieszkanie i aby znaleźć jakiegoś wroga w celu wytłumaczenia swoich niepowodzeń, zrzucają winę na fliperow i deweloperów.
 • Odpowiedz
może to po prostu wasze nieudacznictwo, ze nic nie macie, ani nic nie odziedziczyliscie


Za jawny troll, tutaj wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz zwiększyć subtelność, ale i tak odpowiem bo ktoś mało ogarnięty może nie załapać

przeciez tak samo jest z #kryptowaluty, gdzie ta wartosc jest spekulacyjna


@curiousboi: problem jest w tym, że bez bitcoina możesz żyć perfekcyjnie szczęśliwie, bo nie jest potrzebny do życia.
 • Odpowiedz