Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: przez takie wlasnie przyglupy czlowiek musi zawsze miec to przeswiadczenie w glowie ze rozmawia z osoba niepelnosprawna, sam sie zaczalem na tym lapac ze zdarza mi sie cos opowiadac "ludziom" ktorzy sa zwyklymi npcami za ktorymi nie stoi zadna historia, nic, jakbym gadal sam do siebie albo do sciany.

kiedys mnie to mniej martwilo bo nie obchodzilo ale dzis przez takie wlasnie wpisy najpierw staram sie wybadac do kogo mowie
@WielkiNos: Typowi ewidentnie kora przedczołowa nie działa, bo każdy normalny człowiek by się dwa razy zastanowił zanim rzuci takim bullshitem. Albo się oburzył, że dziewczyna wyciągnęła podobne wnioski ze spotkania a jaśnie pan się spodziewał, że zrobił ultra wrażenie i będzie musiał się teraz od dziewczęcia siłą odgradzać.
@WielkiNos: Nie wiem co w tym kontrowersyjnego, wiadomix gościu się trochę zesrał, lepiej by było gdyby nic nie napisał. Ale napisał bo pewnie frustracja mocno bo nie może znaleźć tego czego szuka. Jednakże napisał coś z czym się zgadzam, oczywiście pomijając ten fragment o ubiorze. Też mało mnie obchodzi jakie studia ktoś skończył, no chyba że były one wypadkową jakiejś pasji czy zainteresowań. No i męskie hobby u kobiety to dla