Wpis z mikrobloga

Siema.

19 dni do zawodów.

Ostatni tydzień minimalnie luźniejszy i łatwiejszy do zniesienia.

Kilka dni bez cardio, obniżona ilość kroków, trochę dodatkowych węglowodanów, samopoczucie bardzo wzrosło, a w tym momencie jedyne co to powoduje to fakt ze nie jesteś pewny czy forma będzie tak dobra jak mogłaby być gdybys do końca orał.

Na zdjęciu jakieś 104-105kg, po sesji push (8s klata, 2s bok barku, 2s triceps i 2s biceps).

Czasu leci jak szalony, ale wydaje mi się że ten sezon będzie przełomowym i dużo zmieni w moim życiu.

Pozdrawiam,
Upośledzona chmurka.

Ps. Tak biorę sterydy, tak wyglądam dużo starzej niż 26lat które mam, tak wyłysiałem trochę, tak umrę szybciej, tak jesteś głupi jeśli nie rozumiesz czym jest pasja.

#silownia
#mirkokoksy
#pokazforme
#trening
#sterydy
#dieta
#mikrokoksy
Lewusx - Siema.

19 dni do zawodów. 

Ostatni tydzień minimalnie luźniejszy i łatwiej...

źródło: FC630C1E-8327-4E8B-82D8-862F59427AE1

Pobierz
  • 35
  • 1
@Boleslavic: 2 lata offseason bite i w tym czasie cały nakład na rozwój działalności, social media, YouTube, rodzina.

Myśle że z 10kg mięsa do dołożenia przed debiutem w pro miałbym lekko, a i tak nie liczyłbym się w stawce po tych 2 latach.
@Lewusx: co oznacza taka karta pro? Przynależność do organizacji która zapewnia jakiś stały przychód? Mając taką kartę można sobie pozwolić na dwa lata offseason nie ma tam np. jakichś wymogów startów? Pytania pewnie głupie ale jestem laikiem w tym temacie :D
@SOIOWER tak. Chodzi o to, żeby ludziom pokazać jak wygląda się naturalnie, a jak nie, żeby ludzie zaczynający z siłownia nie mieli złudzeń, że po roku będą wyglądać jak ten kolega , góry dbając o miche. oczywiście, sama sterydy to nie wszystko, trzeba ćwiczyć i dbać i jedzenie
  • 1
@CptPsyh: No tak, mówie od pierwszego dnia używania, nawet jak jeszcze nie było widać.

@Farfoo11 Będę jedną z kilku osób w Polsce posiadających kartę zawodowca, czynnych mamy obecnie 4 zawodników pro w kategorii kulturystyka, tej w której ja biorę udział. Stałego przychodu nie ma, jest stały roczny abonament na lata w których chcemy startować i trzeba się pojawić co kilka lat z tego co pamietam. Daje to bardzo dużo prestiżu, trochę
  • 1
@MajsterOfWihajster: To poza. Plecy ogólnie są najsłabsze, reszta w miarę równa. @mpetrumnigrum Jasne, napisze, jakbyś był ciekawy to w moich postach pewnie są podsumowania startów 2022 i trochę historii z 2020.
@In_thrust_we_trust Głównie relacje ze startów, raz na jakiś czas jeśli będę miał życie ułożone w 100% będę robił tez update’y z postępów w okresie budowania masy, mój styl treningowy itd.