Wpis z mikrobloga

Siema.

19 dni do zawodów.

Ostatni tydzień minimalnie luźniejszy i łatwiejszy do zniesienia.

Kilka dni bez cardio, obniżona ilość kroków, trochę dodatkowych węglowodanów, samopoczucie bardzo wzrosło, a w tym momencie jedyne co to powoduje to fakt ze nie jesteś pewny czy forma będzie tak dobra jak mogłaby być gdybys do końca orał.

Na zdjęciu jakieś 104-105kg, po sesji push (8s klata, 2s bok barku, 2s triceps i 2s biceps).

Czasu leci jak szalony, ale wydaje mi się że ten sezon będzie przełomowym i dużo zmieni w moim życiu.

Pozdrawiam,
Upośledzona chmurka.

Ps. Tak biorę sterydy, tak wyglądam dużo starzej niż 26lat które mam, tak wyłysiałem trochę, tak umrę szybciej, tak jesteś głupi jeśli nie rozumiesz czym jest pasja.

#silownia
#mirkokoksy
#pokazforme
#trening
#sterydy
#dieta
#mikrokoksy
Pobierz Lewusx - Siema.

19 dni do zawodów. 

Ostatni tydzień minimalnie luźniejszy i łatwiej...
źródło: FC630C1E-8327-4E8B-82D8-862F59427AE1
  • 35
@Lewusx a ja mam pytanie z innej beczki bo mnie to nurtuje od jakiegoś czasu. Mam tez takiego dzika na siłowni i widzę u was obu, ze macie taki kurcze nie wiem, pomarańczowo blady? Kolor skory. Czy to z niskiego bf? Nie traktuj tego jako przytyk. Jestem ciekawy
@pokey: Z startujących w kulturystyce czynnie: Mariusz Tomczuk, Krystian Wolski, Paweł Kowalski, Marek Olejniczak.

Robert Burneika będzie startował, ale to nie Polak i w weteranach, a to co innego.

@pytanie1
10 lat.
700mg
Taka forma na samym teście dla 99,9999% ludzkości byłaby nieosiągalna, dla mnie też nie.

@Unter Nie do końca wiem o co chodzi, skore mam normalnego koloru.

@Pstrong I w czym problem?

@jacekkowalski9122 Nic nie wiesz o życiu. xD
@pokey: Borecki startuje w 212lb i zakwalifikował się na Olympia.

Czerniewicz wygrał w 2012/2013, od tamtej pory wystartował raz w 2019 zajmując ostatnie miejsce, popłakał się i skończył karierę w brudnym, zasterydowanym NPC.