Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzień dobry Mirki i Mirabelki.
Jest 5:18, nie mogę spać, wiec stwierdziłam, że do Was napiszę.
Mój chłopak miał wczoraj okrągłe 27 urodziny. Powiedział, że nic nie chce, bo wszystko ma, a tak w ogóle nie lubi obchodzić urodzin. No ale stwierdziłam, No nie można tak, to są przecież urodziny i postanowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu, o którym mówił już od jakiegoś czasu. Urodziny spędziliśmy na mieście w 2. Prezent został w domu, bo był za wielki. Po powrocie wręczyłam wielkie pudło. Byłam pewna, że mu się spodoba, podekscytowana patrzyłam jak otwiera paczkę…. Chłopak patrzy na mnie z kwaśna miną i dodaje: sobie to kupiłaś? Nie powiedział nawet dziękuję, czy cokolwiek więcej. Chyba spodziewał się czegoś droższego. Raczej oddam ten stolik do sklepu.
Niedawno zmarła bliska mi osoba, niebieski był wtedy na piwie z kolegami. Napisałam co się stało, a później zadzwoniłam do niego, bo potrzebowałam z kimś zamienić słowo (chciałam zająć czymś innym myśli). Nie chciałam niewiadomo czego, 5min rozmowy „co tam u niego”. Wiadomość odczytał, odrzucił moje połączenie i napisał: coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.
Chciałam sie tylko wyżalić. Wstyd mi to opowiadać jakiekolwiek bliskiej mi osobie.
Możecie mnie zjechać, bo jestem różowy, w końcu jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Mój chłopak też tu jest.
#zalesie #zwiazki




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Chłop ci mówi, że niczego nie chce, ty mu i tak kupujesz, a czyja wina? Oczywiście, że faceta XD
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 212
coś pilnego, bo siedzę na środku i nie chce mi sie wychodzić xD.


@mirko_anonim: i ty się jeszcze zastanawiasz?

a stolik to było trochę za dużo, jak mówi, że nie chce, to nie chce, wyskakiwanie przed szereg nie ma sensu (chyba że on z tych co to jedno mówią a innego oczekują, ale to też red flag). było zamówić jakieś jego ulubione żarcie, ciasto upiec, cokolwiek
Powiedział, że nic nie chce, bo wszystko ma, a tak w ogóle nie lubi obchodzić urodzin. No ale stwierdziłam,


@mirko_anonim: na siłę zrobiłaś mu urodziny, gdy jednoznacznie się wypowiedział, że nie chce
Po co?

i postanowiłam kupić dla niego stoliczek na komputer do salonu, o którym mówił już od jakiegoś czasu.

Mówić o czymś, a coś chcieć, to dwie różne rzeczy.
Stoliczek mógł mu pasować kolorystycznie, ale nie wymiarowo.
Po co?
@onepnch nie znam ich relacji czy faktycznie to miało być 5min czy 30min czy dłużej, odnoszę się do sytuacji z prezentem kupiła coś co chłop nie chciał i teraz smutek bo nie zadowolony bo pewnie spodziewał się czego droższego (pomijam że nic nie chciał) Chce mu coś kupić co będzie mu pasowało to może być alkohol które mogą razem wieczorem mogą wypić. Znam pary że chłop jest na każde skinienie laski i
@Arean9 No ale chciał bo wspominał o tym. Taka sytuacja - mam fotel do kompa który jest już trochę #!$%@?. Chciałbym nowy ale nie na tyle żeby wydać kasę. Ale jakby kobieta mi kupiła bo usłyszała że myślę o tym to bym się po prostu ucieszył i to docenił. Nie wiem gdzie tu jest problem, chłop się oburza jakby mu całe mieszkanie chciała poprzestawiać
Chyba czas pomyśleć czy dalej chcę byc w takim związku.


@mirko_anonim: Jak najbardziej. Gośc ma Cię w dupie, wiem jak się czujesz bo sam doświadczyłem takich i nie tylko rzeczy ze strony różowych.. na pewno nie ma to sensu, nie pasujecie do siebie w ogóle, inne poziomy emocjonalne itd.
On musi znaleźć sobie jakąś zimną sukę, a Ty wrażliwego gościa i będzie git.